Karabük Türk Telekom İl Müdürlüğünden Başkan Vergili´ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Eklenme Tarihi: 09.05.2019 591 Görüntülenme

Karabük Türk Telekom İl Müdürlüğünden Başkan Vergili´ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Karabük Türk Telekom İl Müdürü İlhan Onaran ve Türk Telekom Ticari Faaliyetler Yöneticisi Derya Bozkurt, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Türk Telekom İl Müdürü İlhan Onaran ve Türk Telekom Ticari Faaliyetler Yöneticisi Derya Bozkurt'a, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Post

Kesintisiz Ulaşım Projesi Start Alıyor

23.06.2020 983 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni dönem projelerine hız verdi. Geçtiğimiz hafta şehrin yağmur suyu drenaj problemine köklü çözüm üretecek olan projenin startını veren Başkan Vergili’nin şimdiki hedefi ise Kesintisiz Ulaşım projesi.

Post

Karabük’ün Yağmur Suyu Drenaj Problemi Sona Eriyor

19.06.2020 166 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, şehrin köklü sorunlarından birine daha neşteri vurdu. Başta şehir merkezi olmak üzere, ana arterlerde yağmur suyuna bağlı sel ve su baskınlarını ortadan kaldıracak olan projeye ilk boru dualarla ve kurbanlarla konuldu. Karabük Belediye Başkanı Vergili; “Bu proje belki de Türkiye´de bir ilk olacak. Bizim ölçeğimizdeki hiç bir şehir de, yağmur suyu drenaj hattı tamamlanmış değil” dedi.

Post

Vergili: "Karabük´te Çok Büyük Tehlike Çanları Çalıyor"

16.06.2020 195 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili BRTV ekranlarında katıldığı programda, Korona virüs ile mücadeleden Katı Atık Bertaraf Tesisine, Filyos Limanından Kesintisiz Ulaşım projelerine kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Vergili; "Benim gördüğüm Karabük´te sosyal mesafe kuralları bitmiş ve Karabük´te çok büyük tehlike çanları çalıyor" dedi.