MHP Meclis Üyeleri

Bülent TORAMAN

Bülent TORAMAN

Meclis Üyesi

20.02.1957 Karabük doğumludur. Meslek Yüksek Okulu Sevk İdare Bölümü mezunudur. Adalet Bakanlığı, Karabük Adliyesi Hukuk Mahkemeleri, Yazı İşleri Müdürlüğünden emeklidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Adnan BOSTANCI

Adnan BOSTANCI

Meclis Üyesi

09.08.1957 Karabük, Merkez doğumludur. Yüksekokul mezunudur. Kardemir Enerji Tesisleri Müdürlüğünden emeklidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Av. Abdülbaki ASLAN

Av. Abdülbaki ASLAN

Meclis Üyesi / Kontenjan 1. Sıra

10.04.1976 yılı Bolu Gerede doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. Halen Karabük’te serbest Avukatlık yapmaktadır. İyi derecede İngilizce biliyor. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Ahmet AYCAN

Ahmet AYCAN

Meclis Üyesi / Kontenjan 2. Sıra

29.10.1973 yılı Karabük Safranbolu doğumludur. Üniversite Lisans mezunu. Metalurji Mühendisi olup Türk Ocakları Kurulu’nun kurucu üyesidir. Kardemir’de yöneticidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Abdurrahman MEŞE

Abdurrahman MEŞE

Meclis Üyesi

01.02.1957 yılı Sivas Gürüm doğumludur. Lise mezunudur. Halen Nakliye ve Demir işleri ile uğraşmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ahmet ARSLAN

Ahmet ARSLAN

Meclis Üyesi

12.02.1964 yılı Trabzon Sürmene doğumludur. Üniversite Lisans mezunu olup halen Mali Müşavir olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Celal YÖRÜR

Celal YÖRÜR

Meclis Üyesi

26.11.1955  yılı Kastamonu Araç doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. Karabük Üniv. Teknoloji Fak. Metal Eğitimi Bölümü Döküm Ana Bilim Dalı Emekli Öğretim Görevlisi. 1993-94 yılı Karabük Üniv. Teknik Eğitim Fak. Kurucu Öğretim Görevlisi. Dostlar Derneği Yön. Kur. Başkanı. Fransızca ve İngilizce biliyor. Evli ve beş çocuk babasıdır.

Fatma K. DANIŞMAN

Fatma K. DANIŞMAN

Meclis Üyesi

1970 yılı Karabük doğumludur. Lise mezunudur.  2002-2009 yılları arasında MHP Merkez İlçe Sekreteri, 2009-2014 yılı MHP Karabük Belediye Meclis Üyeliği ve Karabük Belediyesi Başkan Yardımcılığı yapmış olup bir çocuk annesidir.

Dursun ARMAĞAN

Dursun ARMAĞAN

Meclis Üyesi

01.03.1949 yılı Çankırı Çerkeş Bayındır Köyü doğumludur. İlkokul mezunu olup Yapı Kredi Bankasından emeklidir. Şuan Dostlar Oto Yıkama’nın sahibi olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

İdris KUL

İdris KUL

Meclis Üyesi

25.05.1979 yılı Kahramanmaraş Afşin doğumludur. Lise mezunu olup Demir ve Hurda Ticareti ile iştikal etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kazım ÖZCAN

Kazım ÖZCAN

Meclis Üyesi

05.09.1982 yılı Karabük Merkez doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Maden Yüksek Mühendisidir. Maden Mühendisleri Odası Karabük İl Temsilcisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İsmail YALAV

İsmail YALAV

Meclis Üyesi

08.12.1967 yılı Karabük Eskipazar doğumludur. Üniversite Lisans mezunu olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Serbest Ticaret mesleğine devam etmektedir. Kesder Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Taşkın YILMAZ

Taşkın YILMAZ

Meclis Üyesi

06.02.1966 yılı Karabük doğumludur. Lisans mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Kardemir A.Ş.’de Yönetici olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Cenk GEDİKOĞLU

Cenk GEDİKOĞLU

Meclis Üyesi

05.06.1977 yılı Karabük doğumludur. Üniversite Ön Lisans mezunudur. İş adamı ve sanayici olarak mesleğine devam etmektedir. 2009-2014 yıllarında Karabük Belediyesi Meclis Üyeliği, Organize Sanayi Bölgesi Yön. Kurulu Üyeliği, Kasiad Metal Makina Komite Başkanlığı yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Harun CEBECİ

Harun CEBECİ

Meclis Üyesi

23.08.1980 yılı Karabük Yenice doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Makina Yüksek Mühendisi (Yönetici) olarak mesleğini sürdürmektedir. 2009-2014 yılı Karabük Belediyesi Meclis Üyeliği, Türk Ocakları Karabük Şubesi Kurucu Üyesi ve Demir Çelik Mühendisleri Derneği Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Serdal EBİK

Serdal EBİK

Meclis Üyesi

25.12.1969 yılı Karabük Eskipazar doğumludur. Ortaokul mezunudur. İş adamı olarak mesleğine devam etmektedir. Karabük Sebze ve Mevye Komisyoncuları Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mehmet GERÇEK

Mehmet GERÇEK

Meclis Üyesi

13.08.1959 yılı Karabük Merkez doğumludur. Ortaokul mezunudur. Emekli olup şuanda esnaf olarak mesleğini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mustafa GÜNERİ

Mustafa GÜNERİ

Meclis Üyesi

23.01.1959 yılı Karabük Merkez doğumludur. Lise mezunudur. Sağlık Bakanlığından emekli bürokrattır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

  • 1

SİTEDE ARA

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

ONLINE BELEDİYECİLİK