Gezici Başkanlık Yenişehir Mahallesine Kuruldu
Eklenme Tarihi: 26.10.2017 487 Görüntülenme

Gezici Başkanlık Yenişehir Mahallesine Kuruldu

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların taleplerini bir bir yerinde dinliyor. Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Gezici Başkanlık Makamını bugün Yenişehir mahallesine kurdu.

Yenişehir Mahallesi Muhtarı Sadettin Kandakoğlu, Başkan Vergili’ye mahallenin sorunlarını ve isteklerini iletti. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 30 Ekim 2017, Pazartesi günü Yeşil Mahalle sakinleri ile bir araya gelecek.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

21.02.2018 60 Görüntülenme

Başkan Vergili esnaf ziyaretlerine Yeşil Mahalle Taşkent Caddesindeki esnafları ziyaret ederek devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

TYSD Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

20.02.2018 75 Görüntülenme

Türkiye Yardım Sevenler Karabük Şube Başkanı Hürmet Özdemir ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Başkan Vergili Taşkent Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

20.02.2018 222 Görüntülenme

Başkan Vergili, Yeşil Mahalle Taşkent Caddesinde esnaf ziyaretlerine devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek, not aldırdı.