Başkan Vergili 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi Sakinleri ile Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 24.10.2017 569 Görüntülenme

Başkan Vergili 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi Sakinleri ile Bir Araya Geldi

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde görmek ve dinlemek için makamını mahallelere taşımaya devam ediyor.

Başkan Vergili’nin Karabük’ün çehresini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar; “Belediye Başkanımız Karabük’te çok güzel çalışmalar yaptı. Özellikle mahallelerin sorunlarını çözüyor. Biz inanıyoruz ki gelecekte Karabük çok daha güzel olacak” diye duygularını dile getirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda Belediye Başkanı Rafet Vergili, halk ile iç içe olmalarının daha sağlıklı kararlar almalarına sebep olduğunu belirtti.

Vatandaşların ayağına giderek sorunlarını kendilerinden dinlemenin en sağlıklı sorun tespiti olduğuna inandığını söyleyen Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Şeffaf Belediyecilik anlayışının bir gereği olarak Belediyenin kapılarını vatandaşlara her zaman açık bırakıyoruz. Vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız. Sıkıntılarını dinleyip, dertlerini çözmeye çalışıyoruz. Bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz” dedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 25 Ekim 2017 Çarşamba günü Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi Sakinleri ile Bir Araya Geldi

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

16.01.2018 215 Görüntülenme

Başkan Vergili, Hürriyet Caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

16.01.2018 145 Görüntülenme

Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısı 2018 yılında da devam ediyor.

Post

Başkan Vergili: "Her Zaman Yanınızdayım"

16.01.2018 33 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Sebzeciler, Balıkçılar, Kasaplar ve Pazarcılar Esnaf Odasının genel kuruluna katıldı.