Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”
Eklenme Tarihi: 15.09.2017 1431 Görüntülenme

Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuştu.

DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: “Biraz önce izlediğimiz slayt gösterisindeki son slayt benim için çok etkileyiciydi. Sayın Bakanımız Karabük sevdalısı. Slaytında ki yazısı gerçekten Karabük’ümüz için son derece isabetli ve bugüne kadar en fazla hizmet almış olduğu Bakanlık olarak kendisine teşekkür ediyorum. Sağ olsun Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Karabük’ümüzün değerli bürokratları Karabük’ümüz için elinden gelen her şeyi ve bizim her türlü talebimizi hiç eksiksiz yerine getirmişlerdir. Bakanımız Veysel Eroğlu’na buradan teşekkür ediyorum. Karabük’ümüze kazandırmış olduğu son derece güzel arıtma su tesisi yeni row ilaveleri ile beraber Karabük halkı tahmin ediyorum 1-1,5 yıl içerisinde 50 yıl şişe suyu kalitesindeki suyu çeşmesinde bulundurabilecekler.

Bakanımızın talimatlarıyla yapmış olduğu dere ıslah çalışmalarında en fazla 2 veya 3 noktada çalışmamız kaldı. Bunlarda tamamlanmak üzere. Yapmış oldukları dere ıslah projeleri ile Karabük’te 2 noktada çift yol yapma imkanına kavuştuk. Bir tanesi hastaneye giden yolumuz, diğeri de Aydınlıkevler’e çıkan yolumuzla beraber gelişen şehir. Bakanımıza arıtma tesisi için talepte bulunduğumuzda değerlendirileceğini söyledi ve 3 ay içerisinde arıtmanın ilgili programa alındığı haberini öğrendik. Buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Post

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi´ndeki Kreş Ziyareti

17.11.2017 176 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi´nde yeni açılan kreşi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Post

Belediye İş Sendikası’ndan Başkan Vergili’ye Ziyaret

16.11.2017 59 Görüntülenme

Belediye İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Cahit Korkmaz ve Belediye İş Sendikası Karabük Şube Başkanı İlhami Yılmaz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret ederek günün anısına plaket takdim ettiler.

Post

Karabük Mahallesinde Sohbet Yetişkinlerle Başladı, Çocuklarla Bitti

16.11.2017 59 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasına Karabük Mahallesi ile devam etti.