Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”
Eklenme Tarihi: 15.09.2017 1530 Görüntülenme

Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuştu.

DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: “Biraz önce izlediğimiz slayt gösterisindeki son slayt benim için çok etkileyiciydi. Sayın Bakanımız Karabük sevdalısı. Slaytında ki yazısı gerçekten Karabük’ümüz için son derece isabetli ve bugüne kadar en fazla hizmet almış olduğu Bakanlık olarak kendisine teşekkür ediyorum. Sağ olsun Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Karabük’ümüzün değerli bürokratları Karabük’ümüz için elinden gelen her şeyi ve bizim her türlü talebimizi hiç eksiksiz yerine getirmişlerdir. Bakanımız Veysel Eroğlu’na buradan teşekkür ediyorum. Karabük’ümüze kazandırmış olduğu son derece güzel arıtma su tesisi yeni row ilaveleri ile beraber Karabük halkı tahmin ediyorum 1-1,5 yıl içerisinde 50 yıl şişe suyu kalitesindeki suyu çeşmesinde bulundurabilecekler.

Bakanımızın talimatlarıyla yapmış olduğu dere ıslah çalışmalarında en fazla 2 veya 3 noktada çalışmamız kaldı. Bunlarda tamamlanmak üzere. Yapmış oldukları dere ıslah projeleri ile Karabük’te 2 noktada çift yol yapma imkanına kavuştuk. Bir tanesi hastaneye giden yolumuz, diğeri de Aydınlıkevler’e çıkan yolumuzla beraber gelişen şehir. Bakanımıza arıtma tesisi için talepte bulunduğumuzda değerlendirileceğini söyledi ve 3 ay içerisinde arıtmanın ilgili programa alındığı haberini öğrendik. Buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Post

Karabük´teki Şehit Ailelerine Övünç Madalyası Verildi

18.01.2018 380 Görüntülenme

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından tevdi edilen “Devlet Övünç Madalyası ve Beratı” törenle şehit ailelerine takdim edildi.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

18.01.2018 406 Görüntülenme

Başkan Vergili, Hürriyet Caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

İHH Karabük Şubesi Kadın Kollarından Başkan Vergili´ye Ziyaret

17.01.2018 64 Görüntülenme

İnsani Yardım Vakfı (iHH) Karabük Şubesi Kadın Kolları Başkanı Şehribani Çakıl ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde buldular.