Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”
Eklenme Tarihi: 15.09.2017 1642 Görüntülenme

Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuştu.

DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: “Biraz önce izlediğimiz slayt gösterisindeki son slayt benim için çok etkileyiciydi. Sayın Bakanımız Karabük sevdalısı. Slaytında ki yazısı gerçekten Karabük’ümüz için son derece isabetli ve bugüne kadar en fazla hizmet almış olduğu Bakanlık olarak kendisine teşekkür ediyorum. Sağ olsun Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Karabük’ümüzün değerli bürokratları Karabük’ümüz için elinden gelen her şeyi ve bizim her türlü talebimizi hiç eksiksiz yerine getirmişlerdir. Bakanımız Veysel Eroğlu’na buradan teşekkür ediyorum. Karabük’ümüze kazandırmış olduğu son derece güzel arıtma su tesisi yeni row ilaveleri ile beraber Karabük halkı tahmin ediyorum 1-1,5 yıl içerisinde 50 yıl şişe suyu kalitesindeki suyu çeşmesinde bulundurabilecekler.

Bakanımızın talimatlarıyla yapmış olduğu dere ıslah çalışmalarında en fazla 2 veya 3 noktada çalışmamız kaldı. Bunlarda tamamlanmak üzere. Yapmış oldukları dere ıslah projeleri ile Karabük’te 2 noktada çift yol yapma imkanına kavuştuk. Bir tanesi hastaneye giden yolumuz, diğeri de Aydınlıkevler’e çıkan yolumuzla beraber gelişen şehir. Bakanımıza arıtma tesisi için talepte bulunduğumuzda değerlendirileceğini söyledi ve 3 ay içerisinde arıtmanın ilgili programa alındığı haberini öğrendik. Buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Post

Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni

23.04.2018 83 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocukların doyasıya eğlenmeleri için geleneksel hale getirilen Çocuk Şöleni bu senede devam etti. Kent meydanında düzenlenen şölende çocuklar gün boyu doyasıya eğlendi.

Post

Karabük’te 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

23.04.2018 145 Görüntülenme

Karabük, tüm yurtta olduğu gibi Mustafa Kemal Atatürk´ün tüm çocuklara hediyesi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Post

Başkan Vergili’den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

22.04.2018 87 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.