Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi
Eklenme Tarihi: 08.10.2015 356 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi

Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Sivil Toplum Kuruluşları Merkezinde, Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği, Türk Diyanet Vakıfsen Sendikası, Türk Ocakları Karabük Şubesi ve Türkav (Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı) yer almakta.

Açılış öncesi konuşma yapan Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı; "Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve Sayın Belediye Başkanımızla sürekli istişare halinde olduğumuz dernek lokalimize kavuşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Halkımızın huzurunda Belediye Başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Muhtarlarımızı köşe bucak dolaşmaktan kurtardınız. Artık bizimde bir yerimiz var. Bizim de bir sivil toplum örgütü olarak insanlarımızı ağırlayabileceğimiz, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz ve Karabük'te çeşitli hizmetleri birlikte yapabileceğimiz bir yerimiz var" dedi.

Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı'dan sonra söz alan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (Türkav) Başkanı Yücel Dağdelen ve Türk Ocakları Karabük Şubesi Başkanı Taşkın Deniz, sivil toplum kuruluşlarını önemini vurgulayarak kendilerine ait bir yerlerinin olmasından dolayı gurur duyduklarını belirtip Belediye Başkanı Rafet Vergili'ye teşekkür ettiler.

Sivil Toplum Kuruluşarı Merkezimizin fotoğraf galerisini görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız.

Post

Teknokent

19.07.2018 95 Görüntülenme

Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, 4691 sayılı Kanun’un ilgili hükümleri kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanan Teknokent için Yönetici Şirket Kurulması için imza töreni düzenlendi. Üniversite ile sanayi iş birliğinin sağlanması ve ülke sanayisinin uluslararası alanda daha fazla rekabet etmesini amaçlayan Teknokent Yönetici Anonim Şirketi, Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Üniversitesi, Karabük İl Özel İdaresi, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ve Kardemir ile birlikte Karabük’te bulunan 11 sanayi kuruluşunun ortaklıklarıyla kuruldu.

Post

Engelli Aracı Şarj İstasyonu Projesi

26.04.2018 253 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından akülü araçlarla şehir içinde ulaşımlarını sağlamaya çalışan engelli vatandaşlarımız için dört ayrı noktada akülü araç şarj istasyonu kuruldu.

Post

Yağmur Suyu Drenaj Projesi

12.04.2018 584 Görüntülenme

Karabük ilimizin geneline hitap edecek olan YAĞMUR SUYU DRENAJ projemizin çizimleri tamamlanmış olup, ilimize ait mahallelerimizde aşama aşama drenaj ve kanal hatları ihale edilerek yapılması planlanmaktadır.