Karabük'ün 84. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı
Eklenme Tarihi: 02.04.2021 162 Görüntülenme

Karabük'ün 84. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) temellerinin atılışı ve Karabük'ün kuruluşunun 84. yıl dönümü törenle kutlandı.

Kent Meydanı'nda saygı duruşundu bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende, Vali Fuat Gürel Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı tören, il genelinde düzenlenen şiir, kompozisyon ve spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere hediyelerinin protokol üyeleri tarafından verilmesiyle sona erdi.

   

 

 

Post

Fırıncı Esnafı Komisyon Denetiminden Geçti

12.04.2021 29 Görüntülenme

Karabük Belediyesi bünyesinde kurulan komisyon Ramazan öncesinde şehir genelindeki fırınları denetliyor.

Post

Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

07.04.2021 73 Görüntülenme

Nisan ayı olağan meclis toplantımızı Belediye Başkan Vekilimiz Ahmet Arslan başkanlığında gerçekleştirdik. Karabük Belediye Meclisinin Nisan ayı toplantısında Meclis Başkan Vekilleri, Katip ve Encümen Üyeleri ile Komisyon Üyelerinin seçimleri yapıldı.

Post

KARÇEV Olağan Meclis Toplantısı Vali Gürel Başkanlığında Gerçekleştirildi

06.04.2021 71 Görüntülenme

Karabük İli Çevre Hizmetleri Birliği (KARÇEV), 2021 yılı Nisan ayı seçimli olağan meclis toplantısı, Birlik Başkanı Vali Fuat Gürel Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.