Başkan Vergili Karabük Üniversitesi  Mezuniyet Törenine Katıldı
Eklenme Tarihi: 19.06.2019 187 Görüntülenme

Başkan Vergili Karabük Üniversitesi Mezuniyet Törenine Katıldı

Karabük Üniversitesi 2018 – 2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, büyük bir coşkuyla kutlandı. Karabük Üniversitesinin 2018 – 2019 Akademik Yılı mezunları, Ay Yıldızlı Stadyumda gerçekleştirilen geniş katılımlı mezuniyet töreni ile uğurlandı. Törende 10 bin´e yakın öğrenci hep birlikte kep attı.

Mezuniyet törenine Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Rektör Prof. Dr. Refik Polat, rektör yardımcıları, fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi Programından mezun olan Yüksek Onur öğrencisi Nadire Burkaş'a lisans diplomasını takdim ettikten sonra Başkan Vergili'ye Karabük Üniversitesi logolu plaket hediye edildi.

Konuşmalarının ardından 2018-2019 Akademik Dönemi'ni dereceyle tamamlayan öğrencilere başarı belgeleri verildi. Mezuniyet töreni hatıra fotoğraflarının çekimi, müzik dinletisi, kortej, protokol konuşmaları, diploma töreni ve kep atma ile son buldu.

Post

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Teşekkür, Takdir ve Tebrik Ziyaretleri Kapsamında Karabük Belediyesi´ni Ziyaret Etti

20.07.2019 68 Görüntülenme

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından "3T" adını verdiği "teşekkür, takdir ve tebrik" konulu ziyaretlerine Karabük ile devam etti.

Post

Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği´nden Başkan Vergili’ye Ziyaret

19.07.2019 49 Görüntülenme

Yaklaşık 1200 üyesi ile Türkiye’nin sayılı iş insanı kuruluşlarından biri olan, Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Post

Karabük Derneklerinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

19.07.2019 33 Görüntülenme

Kocaeli Karabüklüler Derneği Başkanı Muharrem Köse, Darıca Karabüklüler Derneği Başkanı Arif Yenigökgöz, Karabük İli Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Halil Naral, İstanbul Anadolu Yakası Karabüklüler Derneği Başkanı Mevlüt Göktaş ve İstanbul Karabüklüler Derneği Başkanı Erol Dereli Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret ederek Gebze-Kocaeli´de düzenlenecek olan "Geleneksel Büyük Karabüklüler Güreş ve Piknik Şenliğine" davet ettiler.