Başkan Vergili Karabük Üniversitesi  Mezuniyet Törenine Katıldı
Eklenme Tarihi: 19.06.2019 471 Görüntülenme

Başkan Vergili Karabük Üniversitesi Mezuniyet Törenine Katıldı

Karabük Üniversitesi 2018 – 2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, büyük bir coşkuyla kutlandı. Karabük Üniversitesinin 2018 – 2019 Akademik Yılı mezunları, Ay Yıldızlı Stadyumda gerçekleştirilen geniş katılımlı mezuniyet töreni ile uğurlandı. Törende 10 bin´e yakın öğrenci hep birlikte kep attı.

Mezuniyet törenine Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Rektör Prof. Dr. Refik Polat, rektör yardımcıları, fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi Programından mezun olan Yüksek Onur öğrencisi Nadire Burkaş'a lisans diplomasını takdim ettikten sonra Başkan Vergili'ye Karabük Üniversitesi logolu plaket hediye edildi.

Konuşmalarının ardından 2018-2019 Akademik Dönemi'ni dereceyle tamamlayan öğrencilere başarı belgeleri verildi. Mezuniyet töreni hatıra fotoğraflarının çekimi, müzik dinletisi, kortej, protokol konuşmaları, diploma töreni ve kep atma ile son buldu.

Post

KİGMED’den Başkan Vergili’ye Ziyaret

18.11.2019 11 Görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak kurulan Karabük İnternet Gazetecileri ve Medya Derneği (KİGMED) kurucu üyeleri Ergün Başkaya, Semih Gülen, Sait Alıcı, Yasin Erdem ve Bülent Diktepe Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ettiler.

Post

Kapullu Küpler ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesindeki Parklarda Çalışmalar Son Aşamasında

18.11.2019 13 Görüntülenme

2009 yılından bu yana hizmete açtığı parklarla çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmeyi amaçlayan Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kapullu Küpler ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallelerindeki parklar açılışa hazırlanıyor.

Post

Emekliler Evi Açılıyor

18.11.2019 47 Görüntülenme

Karabük Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen tören ile temeli atılan "Emekliler Evi" projesinin açılışı 19 Kasım Salı günü Saat 16:30’da İnönü Caddesi Safran Sokak’ta gerçekleştirilecektir.