Karabük Belediyesi 5000 Evler Mahallesinde Yeşil Kuşak Çalışmalarına Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 24.05.2019 255 Görüntülenme

Karabük Belediyesi 5000 Evler Mahallesinde Yeşil Kuşak Çalışmalarına Devam Ediyor

Kent estetiği ve yeşil alan çalışmalarına büyük önem veren Karabük Belediyesi, 5000 Evler Mahallesinde yeni park yapımı çalışmalarına devam ediyor.

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 5000 Evler Mahallesinde devam eden park çalışması modern ve kent yapısına uygun olarak yapılıyor.

Çalışmaların devam ettiği parkta çocuk oyun grupları, spor aletleri ve vatandaşların rahat soluk alabileceği dinlenme alanları ile kamelyalar olacaktır. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından verilen talimatlar sonucunda, ihtiyaç duyulan alanlarda yapılan parklar spor ve sosyal alanlarının canlanmasını sağlanıyor. Hem çocukların, hem yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendiren parklarda ferah alanlar oluşturuluyor. Mahalle sakinleri ise hem çocukların hem de ailelerin vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar oluşturulmasından dolayı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ettiler.

Post

Başkan Vergili Türkiye Kamu-Sen Karabük Şubesinin Bayramlaşma Törenine Katıldı

13.08.2019 75 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Türkiye Kamu-Sen Karabük Şubesinin bayramlaşma törenine katıldı.

Post

Başkan Vergili Kastamonulular Derneği Toplu Bayramlaşma Törenine Katıldı

13.08.2019 61 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Kastamonulular Derneğinin toplu bayramlaşma törenine katıldı.

Post

Başkan Vergili MHP Bayramlaşma Törenlerine Katıldı

12.08.2019 75 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanlığı, Merkez İlçe Teşkilatı ve Safranbolu İlçe Teşkilatı´nın, Kurban Bayramı´nın ikinci gününde düzenlenen bayramlaşma törenlerine katıldı.