Karabük Belediyesi 5000 Evler Mahallesinde Yeşil Kuşak Çalışmalarına Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 24.05.2019 127 Görüntülenme

Karabük Belediyesi 5000 Evler Mahallesinde Yeşil Kuşak Çalışmalarına Devam Ediyor

Kent estetiği ve yeşil alan çalışmalarına büyük önem veren Karabük Belediyesi, 5000 Evler Mahallesinde yeni park yapımı çalışmalarına devam ediyor.

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 5000 Evler Mahallesinde devam eden park çalışması modern ve kent yapısına uygun olarak yapılıyor.

Çalışmaların devam ettiği parkta çocuk oyun grupları, spor aletleri ve vatandaşların rahat soluk alabileceği dinlenme alanları ile kamelyalar olacaktır. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından verilen talimatlar sonucunda, ihtiyaç duyulan alanlarda yapılan parklar spor ve sosyal alanlarının canlanmasını sağlanıyor. Hem çocukların, hem yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendiren parklarda ferah alanlar oluşturuluyor. Mahalle sakinleri ise hem çocukların hem de ailelerin vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar oluşturulmasından dolayı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ettiler.

Post

4-6 Yaş Ana Sınıfı Öğrencilerinden Yıl Sonu Etkinliği

14.06.2019 25 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi 4-6 yaş ana sınıfı öğrencileri tarafından “Yıl Sonu” etkinliği düzenlendi.

Post

Başkan Vergili´den Kastamonu Belediye Başkanı Vidinlioğlu’na Ziyaret

14.06.2019 24 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Kastamonu Belediye Başkanlığına seçilen Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Post

Namık Kemal Mahallesi SYM Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

14.06.2019 30 Görüntülenme

2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğince Namık Kemal Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.