Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümünü Kutladık
Eklenme Tarihi: 18.03.2019 197 Görüntülenme

Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümünü Kutladık

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü tüm yurtta olduğu gibi ilimiz Karabük’te de düzenlenen törenle kutlandı.

Beşbinevler Şehitlik Anıtında başlayan törene Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, diğer protokol üyeleri, askeri erkân, şehit yakınları ve gaziler, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından askerler tarafından şehitler anısına 3 el saygı atışı yapıldı. Daha sonra Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi ve şehit aileleri dernekleri tarafından şehitliğe çelenk sunuldu.

Beşbinevler Şehitlik Anıtındaki tören şiirlerin okunması ve protokol üyeleri ile şehit yakınları tarafından Şehitlik Anıtına karanfillerin bırakılması ile son buldu.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programı 100. Yıl İl Kültür Merkezinde devam etti.

Post

4-6 Yaş Ana Sınıfı Öğrencilerinden Yıl Sonu Etkinliği

14.06.2019 34 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi 4-6 yaş ana sınıfı öğrencileri tarafından “Yıl Sonu” etkinliği düzenlendi.

Post

Başkan Vergili´den Kastamonu Belediye Başkanı Vidinlioğlu’na Ziyaret

14.06.2019 34 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Kastamonu Belediye Başkanlığına seçilen Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Post

Namık Kemal Mahallesi SYM Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

14.06.2019 40 Görüntülenme

2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğince Namık Kemal Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.