Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümünü Kutladık
Eklenme Tarihi: 18.03.2019 107 Görüntülenme

Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümünü Kutladık

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü tüm yurtta olduğu gibi ilimiz Karabük’te de düzenlenen törenle kutlandı.

Beşbinevler Şehitlik Anıtında başlayan törene Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, diğer protokol üyeleri, askeri erkân, şehit yakınları ve gaziler, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından askerler tarafından şehitler anısına 3 el saygı atışı yapıldı. Daha sonra Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi ve şehit aileleri dernekleri tarafından şehitliğe çelenk sunuldu.

Beşbinevler Şehitlik Anıtındaki tören şiirlerin okunması ve protokol üyeleri ile şehit yakınları tarafından Şehitlik Anıtına karanfillerin bırakılması ile son buldu.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programı 100. Yıl İl Kültür Merkezinde devam etti.

Post

Başkan Vergili’den Berat Kandili Mesajı

18.04.2019 2901 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Post

Mancoğlu ve Oğuzkağan´dan Başkan Vergili’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

17.04.2019 34 Görüntülenme

Karabük Kargaz İşletme Müdürü Cengiz Mancoğlu ve Halkla İlişkiler ve Basın Sorumlusu Esra Oğuzkağan, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Post

Muhtarlar Derneğinden Başkan Vergili’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

17.04.2019 27 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, tebrik ziyaretleri kapsamında Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve mahalle muhtarlarını ağırladı.