İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Etkinliği Gerçekleştirildi
Eklenme Tarihi: 12.03.2019 130 Görüntülenme

İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Etkinliği Gerçekleştirildi

Kurtuluş Savaşının amacı ve ruhunu, milletimizin bağımsızlık istek ve azmini dile getiren “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” programı 100. Yıl Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve 75. Yıl Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde bu yıl 98. yılı gerçekleştirilen “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” programına Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, daire müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar.

Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından İstiklal Marşımızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla il genelinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile anma günü programı 75. Yıl Anadolu Lisesi öğrencilerinin düzenlediği tiyatro gösterisi ile son buldu.


İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Etkinliği Gerçekleştirildi

Post

Başkan Vergili’den Berat Kandili Mesajı

18.04.2019 2907 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Post

Mancoğlu ve Oğuzkağan´dan Başkan Vergili’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

17.04.2019 34 Görüntülenme

Karabük Kargaz İşletme Müdürü Cengiz Mancoğlu ve Halkla İlişkiler ve Basın Sorumlusu Esra Oğuzkağan, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Post

Muhtarlar Derneğinden Başkan Vergili’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

17.04.2019 27 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, tebrik ziyaretleri kapsamında Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve mahalle muhtarlarını ağırladı.