Karabük Valiliği Özel Kalem Müdürü Cücü´nün Acı Günü
Eklenme Tarihi: 29.01.2019 154 Görüntülenme

Karabük Valiliği Özel Kalem Müdürü Cücü´nün Acı Günü

Karabük Valiliği Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü’nün annesi Nebile Cücü son yolculuğuna uğurlandı.

Merhume Nebile Cücü’nün cenazesi Safranbolu Merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Safranbolu Aile Mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine Cücü'nün ailesi, Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Mustafa Kuraş, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer ile kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kurulu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Karabük Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet sevenleri ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

Post

Türk Yerel Hizmet-Sen´den Başkan Vergili´ye Ziyaret

20.03.2019 37 Görüntülenme

Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz, Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ve Karabük İl Temsilcisi Metin Gül, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye ziyarete bulundular.

Post

Başkan Vergili, BRTV Ekranlarında Yeni Dönem Projelerini Anlattı

20.03.2019 34 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, BRTV ekranlarında Zafer Acar ile Gündem programının canlı yayın konuğu oldu. Başkan Vergili, BRTV ekranlarında yeni dönem projelerini hakkında bilgiler verdi.

Post

Emekliler Evi Projesinde Çalışmalar Devam Ediyor

18.03.2019 63 Görüntülenme

Karabük Belediyesi’nin örnek projelerinden biri olan ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatları ile 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen tören ile temeli atılan "Emekliler Evi" projesinde çalışmalar son hızıyla devam ediyor.