Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 10.08.2018 384 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.

Karabük’te yaptığı projelerin yanı sıra, görsel ve estetik görünüm sağlayan çalışmalara da büyük önem veren Karabük Belediyesi, taş duvar örme çalışmalarını da bu kapsamda yürütüyor. Etkili yağışların sonrasında yol güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde heyelan riskine karşı taş duvarla istinat çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, il merkezinin yanı sıra kentin üst kısımlarında bulunan mahallelerde sürdürdükleri taş duvar örme çalışmalarıyla, mahallelere ayrı bir görsellik kazandırdıklarını söyledi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

Post

Başkan Vergili´den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

18.09.2018 27 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Post

Öğrencilerden Başkan Vergili’ye İlköğretim Haftası Ziyareti

17.09.2018 27 Görüntülenme

İlköğretim Haftası nedeni ile TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu öğrencileri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Otobüs Duraklarına Otobüs Saatleri Tabelaları Takılıyor

17.09.2018 26 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından toplu taşımadan yararlanan vatandaşların daha rahat bir şekilde toplu taşımadan faydalanabilmeleri için otobüs duraklarına otobüs saatleri ile ilgili bilgilendirme tabelaları takılıyor.