Karabük Belediyesinden Mezarlıklara Anıtsal Giriş Kapı
Eklenme Tarihi: 07.08.2018 376 Görüntülenme

Karabük Belediyesinden Mezarlıklara Anıtsal Giriş Kapı

Karabük Belediyesi, kentte bulunan Öğlebeli, 5000 Evler, Karabük Mahallesi ve Kapullu Mahallesi mezarlıklarında devam eden anıtsal giriş kapılarını tamamlıyor.

Kurban Bayramı öncesi yoğun olarak ziyaret edilen mezarlıklarımızın girişleri hem görsel olarak yenilenirken hem de vatandaşlarımızın daha rahat ziyaret etmeleri sağlanmış olacak.

Karabük’te yaşayan ve şehir dışından gelen vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini huzurlu ve rahat yapabilmeleri için, Karabük genelindeki mezarlıkların temizleme, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapılıyor. Büyüyen ve gelişen Karabük'ümüzde mezarlıklarımıza gelen vatandaşlarımız artık anıtsal kapı ile karşılanacak. Çalışmaların tamamlanmasının ardından mezarlıkların anıtsal giriş kapıları kullanıma açılacak.

Yapılan çalışmalar kapsamında mezarlıklardaki kurumuş otların temizliği, kaldırımların boyanması ve mezarlıklara çiçek dikimi ile anıtsal giriş kapıların Kurban Bayramı öncesi vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerine hazır hale getirilmesi hedefleniyor.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Karabük Belediyesinden Mezarlıklara Anıtsal Giriş Kapı

Post

Başkan Vergili´den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

18.09.2018 27 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Post

Öğrencilerden Başkan Vergili’ye İlköğretim Haftası Ziyareti

17.09.2018 27 Görüntülenme

İlköğretim Haftası nedeni ile TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu öğrencileri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Otobüs Duraklarına Otobüs Saatleri Tabelaları Takılıyor

17.09.2018 26 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından toplu taşımadan yararlanan vatandaşların daha rahat bir şekilde toplu taşımadan faydalanabilmeleri için otobüs duraklarına otobüs saatleri ile ilgili bilgilendirme tabelaları takılıyor.