19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 19.05.2018 439 Görüntülenme

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Gençlik yürüyüşü ile başlayan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Kent Meydanı Atatürk Anıtında gerçekleştirilen çelenk sunumu töreni ile devam etti.

Törene Karabük Valisi Sayın Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, Vali Yardımcısı Barbaros Baran, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, kurum müdürleri, askeri personel, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan tören günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması ile devam etti. İl genelinde düzenlenen spor yarışmalarında dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesinin ardından Halk Oyunları gösterisi, Taekwondo gösterisi, Judo gösterisi, Karakucak gösterisi ve Eskrim gösterisi ile Kent Meydanı Atatürk Anıtında düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlamaları son buldu.

Post

Gezici Başkanlık Ofisi Yeşil Mahalleye Kuruldu

15.11.2018 44 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların ayağına kadar giderek sorunlarını bizzat yerinde dinliyor.

Post

114. Park 5000 Evler Mahallesi Merkez Camii Yanında Hizmete Açıldı

14.11.2018 129 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından tamamlanan 114. parkın açılışı, 5000 Evler Mahallesi Merkez Camii yanında düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

Post

Başkan Vergili Makamını Her Gün Ayrı Bir Mahalleye Kuruyor

14.11.2018 97 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların sorun ve taleplerini Karabük’ün her gün farklı bir mahallesine kurduğu makamında yerinde dinliyor.