19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 19.05.2018 356 Görüntülenme

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Gençlik yürüyüşü ile başlayan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Kent Meydanı Atatürk Anıtında gerçekleştirilen çelenk sunumu töreni ile devam etti.

Törene Karabük Valisi Sayın Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, Vali Yardımcısı Barbaros Baran, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, kurum müdürleri, askeri personel, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan tören günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması ile devam etti. İl genelinde düzenlenen spor yarışmalarında dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesinin ardından Halk Oyunları gösterisi, Taekwondo gösterisi, Judo gösterisi, Karakucak gösterisi ve Eskrim gösterisi ile Kent Meydanı Atatürk Anıtında düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlamaları son buldu.

Post

Başkan Vergili’den Kurban Bayramı Kutlama Mesajı ve Alınan Tedbirler

15.08.2018 185 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve Karabüklü hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Post

Karabük Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

14.08.2018 188 Görüntülenme

Karabük Belediyesi cadde, sokak ve yolların bakım, onarım, asfalt ve yama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Post

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

10.08.2018 267 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.