Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni
Eklenme Tarihi: 23.04.2018 435 Görüntülenme

Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni

Karabük Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocukların doyasıya eğlenmeleri için geleneksel hale getirilen Çocuk Şöleni bu senede devam etti. Kent meydanında düzenlenen şölende çocuklar gün boyu doyasıya eğlendi.

Kent meydanına kurulan oyun parkurlarının yanı sıra, oluşturulan sahnede müzik eşliğinde dans eden miniklere eğlencelerin vazgeçilmezi olan pamuk şeker, patlamış mısır ve balon dağıtıldı. Çeşitli gösterilerin de sergilendiği Çocuk Şöleninde çocuklarının eğlendiğini gören ailelerinde mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Kent meydanında düzenlenen Çocuk Şöleninden oldukça memnun olan vatandaşlar ise düşüncelerini; “Belediye Başkanımıza böylesine güzel bir eğlenceyi düzenlediği için çok teşekkür ediyoruz. Saatlerdir buradayım. Çocuklarımızın doyasıya eğlendiğini görmek bizleri oldukça mutlu etti. Bunun tarifi mümkün değil. Başkanımızdan Allah Razı Olsun” şeklinde dile getirdiler.

Post

Başkan Vergili’den Kurban Bayramı Kutlama Mesajı ve Alınan Tedbirler

15.08.2018 187 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve Karabüklü hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Post

Karabük Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

14.08.2018 189 Görüntülenme

Karabük Belediyesi cadde, sokak ve yolların bakım, onarım, asfalt ve yama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Post

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

10.08.2018 268 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.