Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni
Eklenme Tarihi: 23.04.2018 546 Görüntülenme

Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni

Karabük Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocukların doyasıya eğlenmeleri için geleneksel hale getirilen Çocuk Şöleni bu senede devam etti. Kent meydanında düzenlenen şölende çocuklar gün boyu doyasıya eğlendi.

Kent meydanına kurulan oyun parkurlarının yanı sıra, oluşturulan sahnede müzik eşliğinde dans eden miniklere eğlencelerin vazgeçilmezi olan pamuk şeker, patlamış mısır ve balon dağıtıldı. Çeşitli gösterilerin de sergilendiği Çocuk Şöleninde çocuklarının eğlendiğini gören ailelerinde mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Kent meydanında düzenlenen Çocuk Şöleninden oldukça memnun olan vatandaşlar ise düşüncelerini; “Belediye Başkanımıza böylesine güzel bir eğlenceyi düzenlediği için çok teşekkür ediyoruz. Saatlerdir buradayım. Çocuklarımızın doyasıya eğlendiğini görmek bizleri oldukça mutlu etti. Bunun tarifi mümkün değil. Başkanımızdan Allah Razı Olsun” şeklinde dile getirdiler.

Post

Karabük Türk Sağlık-Sen Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

13.12.2018 34 Görüntülenme

Karabük Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Sadık Doğdu ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´ye ziyarette bulundular.

Post

Öğrenci Başkanı Üçel’den Başkan Vergili´ye Ziyaret

13.12.2018 33 Görüntülenme

Soğuksu Ortaokulu Öğrenci Başkanı Vural Batun Üçel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret etti.

Post

Başkan Vergili Makamını Her Gün Ayrı Bir Mahalleye Kuruyor

13.12.2018 44 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların sorun ve taleplerini Karabük’ün her gün farklı bir mahallesine kurduğu makamında yerinde dinliyor.