Emeğin Aslanlarından Afrin Kahramanlarına Lokum
Eklenme Tarihi: 08.03.2018 659 Görüntülenme

Emeğin Aslanlarından Afrin Kahramanlarına Lokum

Çelik-İş Sendikası Karabük Şubesinin “Emeğin Aslanlarından, Afrin Kahramanlarına, Her Zaman Türk Ordusunun Yanındayız” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında alınan Safranbolu lokumları, düzenlenen törenle Afrin´deki Kahramanlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Kardemir girişindeki Çelik-İş Sendikası Temsilcilik binası önünde düzenlenen törene Vali Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin Nemlioğlu, Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç, Kardemir Genel Müdürü Ercüment Ünal, Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve Kardemir işçileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından törende bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Türkiye'mizin böyle önemli bir gününde Çelik-İş Sendikamızın moral için yapmış olduğu bu kampanya ile bizim yıllardan bu tarafa Çelik-İş Sendikasını Memleket sever, Vatan sever, Karabük sever bir sendika olarak görmemizin en iyi örneğini bugün sergilemektedir. Kendilerine böyle bir kampanya yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu kampanyalarımızın Karabük'te devam edeceğini canı gönülden inanıyorum. Dünya'dakiler, Suriye'dekiler ve topraklarımıza göz dikenler çok iyi bilmelidir ki, bir şehidimize karşılık bu topraklardan bin kişi yeniden yola düşer. Afrin'de ki Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen kardeşlerimizin ailelerine baş sağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Protokol konuşmaları, dua ve kurban kesiminin ardından lokum yüklü araç KARDOFF Kulübü üyelerinin araçları eşliğinde Afrin'deki Kahramanlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Post

Gaziler Günü Kutlandı

19.09.2018 89 Görüntülenme

19 Eylül Gaziler Günü, düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Post

Eskipazar Belediye Başkanı Yarkan’dan Başkan Vergili´ye Ziyaret

19.09.2018 16 Görüntülenme

Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, hediye taktim etti.

Post

Karabük Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

19.09.2018 14 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından yapılan Sosyal Yaşam Merkezlerinde Karabük Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün desteği ile açılacak olan kurslarla ilgili, Karabük Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.