“Karımı Gördünüz mü?” Film Ekibinden Başkan Vergili´ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 01.03.2018 714 Görüntülenme

“Karımı Gördünüz mü?” Film Ekibinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

Yönetmenliğini ve Senaryosunu Bülent Pelit, Görüntü Yönetmenliği´ni Levent Pelit´in yaptığı, Yapımcılığını Reis Aras´ın üstlendiği uzun metraj komedi türündeki sinema filmi olan “Karımı Gördünüz mü?” film ekibi Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret etti.

Yapımcı Reis Aras, Uygulayıcı Yapımcı Suat Yücelen, Yapım Koordinatörü Muhammed Kurt, İletişim Danışmanı Çağlar Tuncer ve Organizasyon Sorumlusu Hakan Gedikoğlu ile Peker Açıkalın, İvana Sert, Nuri Alço gibi birçok Yeşilçam sanatçılarının rol aldığı film hakkında bir süre sohbet eden Başkan Vergili, filmin ilk galasının Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yapılacak olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

“Karımı Gördünüz mü?” filminin ilk galası tüm oyuncu kadrosunun katılımıyla filmin vizyona giriş tarihi olan 6 Nisan 2018, Cuma günü Safranbolu Dublaj Performance Hall’de yapılacak.

Post

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

19.09.2018 33 Görüntülenme

Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısının Eylül ayı toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin ev sahipliğinde yapıldı.

Post

Başkan Vergili´den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

18.09.2018 34 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Post

Öğrencilerden Başkan Vergili’ye İlköğretim Haftası Ziyareti

17.09.2018 35 Görüntülenme

İlköğretim Haftası nedeni ile TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu öğrencileri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.