Başkan Vergili Akademik Bilişim 2018’in Konferans Açılışına Katıldı
Eklenme Tarihi: 31.01.2018 1048 Görüntülenme

Başkan Vergili Akademik Bilişim 2018’in Konferans Açılışına Katıldı

TÜBİTAK - Ulakbim ve İnternet Teknolojileri Derneğinin desteğinde her yıl farklı bir üniversitede düzenlenen ve bu yıl Karabük Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı Akademik Bilişim 2018’in konferans açılışı Karabük Üniversitesi Hamit Çepni Konferans salonunda yapıldı.

Konferansın açılışına Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Türkiye’nin farklı üniversitelerinden akademisyenler, daire başkanları, bilişim uzmanları, öğrenciler ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.

Akademik Bilişim 2018’in Konferans açılışı protokol konuşmalarının ardından, protokol üyelerinin açılış kurdelesini kesmesi ile gerçekleştirildi.

Post

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

10.08.2018 241 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.

Post

Karabük Belediyesinden Mezarlıklara Anıtsal Giriş Kapı

07.08.2018 238 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, kentte bulunan Öğlebeli, 5000 Evler, Karabük Mahallesi ve Kapullu Mahallesi mezarlıklarında devam eden anıtsal giriş kapılarını tamamlıyor.

Post

Karabük Belediyesi Mahallelere Yeni Parklar Kazandırıyor

03.08.2018 215 Görüntülenme

Kent estetiği ve yeşil alan çalışmalarına büyük önem veren Karabük Belediyesi, Fatih, Kurtuluş ve 5000 Evler Mahallesinde yeni park alanları oluşturmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden park çalışmaları modern ve kent yapısına uygun olarak yapılıyor.