Zabıta Ekiplerinden Yılbaşı Mesaisi
Eklenme Tarihi: 28.12.2017 616 Görüntülenme

Zabıta Ekiplerinden Yılbaşı Mesaisi

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin talimatları doğrultusunda harekete geçen Karabük Belediyesi Zabıta Ekipleri, vatandaşların huzuru ve sağlığı için kent genelinde yılbaşı öncesi denetimlerine devam ediyor.

Karabük Belediyesi Zabıta Ekipleri yaklaşan yılbaşı dolayısı ile kuruyemiş satışı yapan işletmeleri denetledi.

Denetimlerini sıklaştıran Zabıta Ekipleri, kuruyemiş satışı yapan işletmeleri denetlerken, işletmelerde bulunan iş yeri açma ve çalışma ruhsatının yanı sıra işletme hijyeni, ürünlerin uygun yerde muhafazası ve ürünlerin son kullanma tarihlerini inceledi. Ekipler esnafı bilgilendirerek özellikle son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerin raflardan kaldırılması konusunda uyarılarda bulundu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Vatandaşlarımızın yeni yıla huzurlu ve sağlıklı bir ortamda girebilmesi için çalışmalarımızı kent genelinde sürdürüyoruz. Vatandaşların güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için iş yerlerini sürekli olarak denetliyoruz. Halkımızın sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz. Bu bağlamda yeni yıl öncesi yapılan denetimlerimiz hız kesmeden bugün olduğu gibi yarın da aralıksız olarak devam edecektir. Halkın sağlığını hiçe sayan, sağlıksız ve hijyenik olmayan koşullarda üretim yapan şahıs ve kurumlara göz açtırmayacağız. Ayrıca bu konuda gerekli özeni gösteren, her türlü sağlıklı ortamı sağlayan esnafımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Zabıta Ekiplerinden Yılbaşı Mesaisi

Post

Gaziler Günü Kutlandı

19.09.2018 244 Görüntülenme

19 Eylül Gaziler Günü, düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Post

Eskipazar Belediye Başkanı Yarkan’dan Başkan Vergili´ye Ziyaret

19.09.2018 56 Görüntülenme

Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, hediye taktim etti.

Post

Karabük Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

19.09.2018 52 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından yapılan Sosyal Yaşam Merkezlerinde Karabük Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün desteği ile açılacak olan kurslarla ilgili, Karabük Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.