Yaya Köprüsü Açılışa Hazır
Eklenme Tarihi: 20.11.2017 959 Görüntülenme

Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Kartaltepe Mahallesi ile Yenişehir Mahallesini birleştirecek olan ve modern bir görünümle inşa edilen asansörlü çelik yaya köprüsü açılışı bekliyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, kent halkını her gün yeni bir hizmet ve yatırımla buluşturmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kartaltepe Mahallesi ve Yenişehir Mahallesini birbirine bağlayan asansörlü çelik yaya köprüsü tamamlandı. Köprüde bulunan asansör sayesinde vatandaşlar Çarşı Merkezine rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi Çarşı Merkezinde bulunan vatandaşlarda Yenişehir ve Kartaltepe Mahallelerine rahatlıkla ulaşma imkanı bulacaklar. Başkan Vergili’nin projelerinden biri olan yaya köprüleri sayesinde vatandaşlar kolaylıkla şehir merkezine ulaşımlarını sağlayabiliyorlar.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili 21 Kasım 2017 Salı günü Saat 17.00’de gerçekleştirilecek asansörlü çelik yaya köprüsü açılışına tüm halkımızı davet etti.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Post

Başkan Vergili’den Kurban Bayramı Kutlama Mesajı ve Alınan Tedbirler

15.08.2018 199 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve Karabüklü hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Post

Karabük Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

14.08.2018 196 Görüntülenme

Karabük Belediyesi cadde, sokak ve yolların bakım, onarım, asfalt ve yama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Post

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

10.08.2018 271 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.