Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 642 Görüntülenme

Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde görmek ve dinlemek için makamını mahallelere taşıyor.

Vatandaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda Belediye Başkanı Rafet Vergili, halk ile iç içe olmaya devam ediyor. Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçirdiği günden bu yana her gün bir mahallede oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son olarak Yeşil Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Yeşil Mahalle Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 31 Ekim 2017, Salı günü Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Post

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

10.08.2018 241 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.

Post

Karabük Belediyesinden Mezarlıklara Anıtsal Giriş Kapı

07.08.2018 238 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, kentte bulunan Öğlebeli, 5000 Evler, Karabük Mahallesi ve Kapullu Mahallesi mezarlıklarında devam eden anıtsal giriş kapılarını tamamlıyor.

Post

Karabük Belediyesi Mahallelere Yeni Parklar Kazandırıyor

03.08.2018 215 Görüntülenme

Kent estetiği ve yeşil alan çalışmalarına büyük önem veren Karabük Belediyesi, Fatih, Kurtuluş ve 5000 Evler Mahallesinde yeni park alanları oluşturmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden park çalışmaları modern ve kent yapısına uygun olarak yapılıyor.