Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 29.10.2017 1100 Görüntülenme

Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karabük’te düzenlenen resmi tören ile kutlandı.

Valilik makamında kabullerin ardından hava muhalefeti nedeniyle Soğuksu Kapalı Spor Salonu’nda ve Karabük Valisi Kemal Çeber’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene TBMM Eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya ve protokol üyeleri ile öğrenciler, gaziler, Kardemir işçileri ve vatandaşlar katıldı. Törende Karabük Valisi Kemal Çeber ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, salonda bulunanların bayramını kutladı.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün önemini anlatan şiir ve kompozisyonların okunduğu törende halk oyunları gösterisi düzenlendi. Törende, Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı askerlerinin mehter marşı ile yaptığı gösteri ile salonda büyük ilgi gördü.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla okullarda düzenlenen şiir, kompozisyon, resim ve spor müsabakalarında dereceye girenlere ödüllerinin protokol tarafından verilmesiyle tören sona erdi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Post

İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor

18.07.2018 456 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, halkın yaz aylarını daha rahat bir şekilde geçirmesi için larva ilaçlaması çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Post

Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

17.07.2018 212 Görüntülenme

Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısının Temmuz ayı toplantısı yapıldı.

Post

Teknokent Yönetici Anonim Şirketi’nin İmzaları Atıldı

17.07.2018 219 Görüntülenme

Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, 4691 sayılı Kanun’un ilgili hükümleri kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanan Teknokent için Yönetici Şirket Kurulması için imza töreni düzenlendi.