Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu
Eklenme Tarihi: 25.10.2017 810 Görüntülenme

Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların taleplerini bir bir yerinde dinliyor.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık makamını bugün Fatih Mahallesine kurdu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Vergili, mahallelilerin istek ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kreş öğrencilerini unutmayarak ziyaret etti. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 26 Ekim 2017, Perşembe günü Yenişehir Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Post

Gaziler Günü Kutlandı

19.09.2018 225 Görüntülenme

19 Eylül Gaziler Günü, düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Post

Eskipazar Belediye Başkanı Yarkan’dan Başkan Vergili´ye Ziyaret

19.09.2018 49 Görüntülenme

Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, hediye taktim etti.

Post

Karabük Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

19.09.2018 47 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından yapılan Sosyal Yaşam Merkezlerinde Karabük Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün desteği ile açılacak olan kurslarla ilgili, Karabük Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.