Karabük Belediyesi Projeleri

Projelerimiz

Özel Projeler
Kent Estetiği ve Mimari Çalışmalar
Köprü Projelerimiz
İmar ve Şehircilik
İmar Planı Revizyonları ve Sayısallaştırma
Yol & Cadde
Şehir Aydınlatması ve Estetik Görünüm
Alt Yapı, Yol ve Ulaşım Çalışmaları
Tretuvar Revizyonları
İstinat Duvarı Çalışmaları
Doğalgaz Çalışmaları
Kaldırım Çalışmaları
Sosyal Yaşam
Sosyal Yaşam Merkezleri
Pazar Yerleri
Mezarlıklar
Denetim ve Hijyenik Kontroller
Anıtlar
Camilere Sıcak Su Sistemi
Taksi Durakları
Park & Çevre
Ağaçlandırma ve Yeşil Kuşak Çalışmaları
Parklar ve Halı Sahalar
Eğitim
Dernek ve Burslar
Kurslar ve Seminerler
Ücretsiz İzci Kampı ve İzcilik Eğitimi
Eğitim Küçük Adımlarla Başlar AB Projesi
Kültür & Sanat
Ramazan Etkinlikleri
Uçurtma Şenliği
Sosyal Yardım
Muhtaç Ailelere Yardım
Teknoloji
E-Belediye ve Internet Alt Yapısı
Mezarlık Bilgi Sistemi
Karabük 360 Derece Sanal Turu
Çağrı Merkezi Sistemi
Spor
Ali İrfan Büyükbaş Futbol Turnuvası
İş Gücü
Makine - Araç Parkı Yenileme ve Güçlendirme
Mali Disiplin
Ödemeler
Diğer
Makine - Araç Parkı Yenileme ve Güçlendirme
Belediyecilikte Mali Disiplin ve Yeniden Yapılanma
Hayvan Barınağı
Hurdacılar Sitesi
Ulaşım
Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi
Fevzi Çakmak Mahallesi Öğretmenler Parkı

Karabük Belediyesi tarafından yapılan Fevzi Çakmak Mahallesi Öğretmenler parkının açılışı yapıldı.

Açılışın çocuk parkı olması münasebetiyle çocuklara ücretsiz pamuk şeker, Osmanlı macunu ve patlamış mısır dağıtımının yapıldığı park açılışında, mahalle sakinleri adına konuşma yapan Fevzi Çakmak Mahallesi muhtarı Mehmet Ertekin: aşağıdaki parkın açılmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen bazı oyuncakların kırıldığını eksiklerini görüyoruz. Burada size yine söylüyorum, özellikle sizlerden rica ediyorum, burada balkonda otururken çocukları uyarmanızı istiyorum. Açılışa geldiğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı konuşmasında: “Karabük’ü göz önünde bulundurduğumuz zaman değişen Karabük hayallerin Karabük’ü olmaya başladı. Karabük’e ziyaretler başladı. Karabük Belediyesi ne yapmış bunları ziyaretlerle ilgili dışarıdan gizli gizli gelen Belediye Başkanları başladı. Neler yapılmış diye. Gerçekten tüm Belediye personelimiz, Belediyemiz. Sizlerin duası hiçbir işimiz geri kalmadan hatta muhtarlarımıza söz bile kalmamakta. Bundan 10 gün evvel muhtarımız ne diyordu, her ne kadar asfalt eksiğimiz olsa da diye söze başlarken bugün sustu. Önemli olan buydu. Topraktan çamurdan kurtulmaktı...

Karabük’ün nüfusu şu anda 110.000. 30.000 kayıtsız yaşayan var Karabük’te. Ve benim görmüş olduğum kadarıyla 5 sene sonra 70.000 öğrenci gelecek Karabük’e. 5 yılla 10 yıl arasında Karabük’ün nüfusu 200.000. Yani bu kadar daha ev lazım. O da şu olacak biz evleri Bulak tarlalarına doğru yaymayacağız. Evveli buralarda öyle bir imar hakkı vereceğiz ki müteahhidin cazibe merkezi olacak bu mahalleler. Atatürk Mahallesi, Yeni Mahalle, Fevzi Çakmak Mahallesi, Bayır Mahalle, Kayabaşı. Buraları müteahhidin ilgi merkezi olacak. Yeşil Mahalle, Kurtuluş Mahallesi. Önce müteahhitler işe buradan başlayacak. Buna emin olun. Herkesin evi şu andaki düşündüğü bedellerle değil aynen 200 Evler gibi olacak her nokta. İnşallah bu çalışmalarımız devam ediyor, hayırlısıyla hizmetlerimize devam ederiz. Eksikliklerimiz olacak. Noksanlarımız olacak bunların hepsini de tamamlarız. Bu parkımız ufak bir park. Açılış bahane sizleri görmek daha güzel. Bu vesile ile sizleri görmüş olduk. Bu mahallelerde daha güzel parklar olacak yeşil alanlar olacak. Ben buna inanıyorum. Burada emeği geçen tüm Belediye personelimize çalışanlarımıza hepsin eayrı ayrı teşekkür ederim. Buraya gelen mahalle sakinlerine bayanlara dostlarımıza yaşlılarımıza kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Parkınız hayırlı uğurlu olsun, parkın açılışını da seçeceğiniz 3 – 4 çocuk yapsın biz de onları alkışlayalım” diyerek sözlerini tamamladı.

Yapılan konuşmaların ardından dua edilerek çocuklar tarafından toplu halde kurdele kesildi.