Projelerimiz
Özel Projeler
Kent Estetiği ve Mimari Çalışmalar
Köprü Projelerimiz
İmar ve Şehircilik
İmar Planı Revizyonları ve Sayısallaştırma
Yol & Cadde
Şehir Aydınlatması ve Estetik Görünüm
Alt Yapı, Yol ve Ulaşım Çalışmaları
Tretuvar Revizyonları
İstinat Duvarı Çalışmaları
Doğalgaz Çalışmaları
Kaldırım Çalışmaları
Sosyal Yaşam
Sosyal Yaşam Merkezleri
Pazar Yerleri
Mezarlıklar
Denetim ve Hijyenik Kontroller
Anıtlar
Camilere Sıcak Su Sistemi
Taksi Durakları
Park & Çevre
Ağaçlandırma ve Yeşil Kuşak Çalışmaları
Parklar ve Halı Sahalar
Eğitim
Dernek ve Burslar
Kurslar ve Seminerler
Ücretsiz İzci Kampı ve İzcilik Eğitimi
Eğitim Küçük Adımlarla Başlar AB Projesi
Kültür & Sanat
Ramazan Etkinlikleri
Uçurtma Şenliği
Sosyal Yardım
Muhtaç Ailelere Yardım
Teknoloji
E-Belediye ve Internet Alt Yapısı
Mezarlık Bilgi Sistemi
Karabük 360 Derece Sanal Turu
Spor
Ali İrfan Büyükbaş Futbol Turnuvası
İş Gücü
Makine - Araç Parkı Yenileme ve Güçlendirme
Mali Disiplin
Ödemeler
Diğer
Makine - Araç Parkı Yenileme ve Güçlendirme
Belediyecilikte Mali Disiplin ve Yeniden Yapılanma
Hayvan Barınağı
Hurdacılar Sitesi
Ulaşım
Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi
Fevzi Çakmak Mahallesi Parkı
3 ayda 33 açılış ve temel atma programı kapsamında 4. program olan Fevzi Çakmak Mahallesi Parkının açılışında mahalle sakinleri adına konuşma yapan Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mehmet Ertekin, yapılan parkın korunması gerektiğine vurgu yaparak “Mahallemiz böyle bir park kazandı. Kazanmak önemli değil amaç korumak. Özellikle mahalle sakinlerine sesleniyorum, çocuklar çatıların üzerinde veya üç kişi bir bineceğin üzerinde, mahalle sakini olarak bu parkı korumanızı bekliyorum. Sayın Belediye Başkanım sizler de mahallemize böyle bir park kazandırdığınız için, şu ana kadar doğalgazımız bitti asfaltımız belirli bir yere kadar bitti, bir kısım yerde kalmış olsa da bayramdan sonra muhtemelen tamamlanacak, sizlere de ayrı ayrı mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı konuşmasında: “Biliyorsunuz Fevzi Çakmak Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Karabük Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Yeni Mahalle iş yapmanın çok zor olduğu mahalleler. O kadar zor ki şu park yeri ile ilgili programı 3 yılda tamamlayabildik. Önce yeri satın aldık, yeri satın aldıktan sonra diğer işlemlerini bitirdik derken parkımızı yapabildik. İnşallah önümüzdeki sene yapacağımız imar programıyla bu mahallelerdeki bu tip programların tamamı bitecek. Ve yapacağımız bu tip programlarla bütün mahallelerimizde bu saymış olduğum mahallelerde hatta Yeşil Mahalle, Kurtuluş Mahalleleri de dahil bunu içerisine herkesin malı mülkü tekrardan para edecek. Önümüzdeki günlerde Karabük altın çağını yaşayacak. Hedef 200.000 nüfusa ulaşan bir şehir olacak 10 yıl içerisinde. Ve bunların hiçbirisi hayal değil. Biz yola çıktığımız zaman 4 tane şey saydık. Dolmuş durakları, Battı-Çıktı, Kütüphane, Meydan. Herkes dedi ki hayal görüyor. En kolay yaptığımız iş oldu. Meydan dediğiniz zaman kolay bir iş değil 130 tane binayı bir akşamda yıktık ikinci akşama kalsaydı bir daha o binaları hiç kimse yıktırmazdı. Yerin değeri 100 trilyon. Battı-Çıktı dediğimiz zaman bize kolay geldi, kolay yaptık. Kim ağlarsa ağlasın. Alttan ana arter kanalizasyon geçiyor, su boruları geçiyor, elektrik kabloları geçiyor, telefon kabloları geçiyor, askeriyenin telefon kabloları geçiyor ve 7 ayda bitti. Bu hayal denilen olayların hepsi zaten 1 – 1,5 yıl içerisinde programlanmıştı. Şimdi 200.000 nüfuslu şehir derken bu mahalleler yenilenecek derken birileri belki hayal görüyor diyebilir. Ama kesinlikle Karabük 10 yıl içerisinde 200.000 nüfusa ulaşacak. Organize Sanayi benim orda işe başladığım zaman hiç doluluk oranı yoktu, %95 boştu. Benim Belediye Başkanı olduğum zaman %75 doluydu. Şu an %100 dolu ve 13 tane firma sırada bekliyor. Artık çoluğumuz çocuğumuz yani o kadar fazla değil şehir dışına çıkan. Gurbete giden yavaş yavaşta gurbetten Karabük’e dönmeye başladı. Ve ben inanıyorum ki bu 10 yıl içerisinde gurbete giden fazla gencimiz olmayacak. İnşallah önümüzdeki günlerde çok daha güzel günler Karabük’ü bekliyor. Ve her bir vatandaşımız ne kadar zengin olursa, Karabük o kadar refah seviyesine yükseliyor demektir. Bizim işimiz bizim asli görevlerimizden birisi hem size ucuz yaşam sağlarken, bir taraftan da zengin olmanızı sağlamak. Yapmış olduğunuz dişinizden tırnağınızdan artırmış olduğunuz mülklerinizi, mallarınızı para ettirmek. İnşallah önümüzdeki yıllarda da hep beraber bunları hepsini becereceğimize ben inanıyorum. Buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık. Parkımız mahallemize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah daha büyük parkları yapmayı Allah bize nasip eder. Hepinize teşekkür ederim, sağolun.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yapılan konuşmaların ardından dua edilerek toplu halde kurdele kesildi.
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
Custom Search
  05.09.2016 / 15:00 Özel Halk Otobüsü statüsünde yürütülen şehir içi toplu taşıma hizmetine 5 (beş) adet hattın ilave edilerek Karabük Belediye Başkanlığı denetiminde çalışan Özel Halk Otobüsü Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda hat kiralaması usulü ile Özel Halk Otobüsü çalıştırılması işi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/C maddesine göre 120 ay süre ile açık teklif usulüyle ihale edilecektir.
  08.09.2016 / 15:00 İlimiz 100. Yıl Mahallesi 1003 Nolu Cadde 1262 Ada 1 Nolu Parselli 3.810,91 m2 ve 1059 Ada 2 Nolu Parselli 2.554,00 m2 arsalar üzerinde yapılmakta olan AVM inşaatında bulunan A Blokta pazar yeri hariç 40 adet işyeri ve B Blokta 1 Adet işyeri ile eklentileri hariç 19 adet işyeri olmak üzere toplam 59 Adet işyerinin 2886 Sayılı Yasanın 35/a maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ile bir bütün olarak satılacaktır.
15 Temmuz Dayanışma Kampanyası
Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Toplama ve Hayvan Barınağı Programı
Karabük Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü Uçkun ve Larva İlaç Uygulama Programları
Sağlıklı Beslen, Hareket Et Projesi
Yürürlükteki İmar Planımızın Bazı Bölgelerinde 3194 Sayılı Yasanın 8/b Maddesine Göre Değişiklik Yapılmasına Dair, Belediye Meclisimizin Olağan 02.09.2015 Tarih ve 8 No.lu Raporu
Diğer Duyurular
Karabük Belediyesi'nin sizlere daha iyi hizmet sunabilme anlayışı çerçevesinde, her türlü ihtiyaç duyduğunuz hizmet talebini İnternet sitemiz üzerinden doğrudan yetkilisine iletebilirsiniz.
İstek ve şikayet talepleriniz için tıklayınız.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin yeni projelerinden en çok hangisini beğendiniz?

Kanyonpark Projesi (3739 kişi oy verdi)
100. Yıl Yaşam Kompleksi Projesi (925 kişi oy verdi)
Araç Çayı Düzenleme Projesi (1192 kişi oy verdi)
Yeni Nesil Pazar Yerleri Projesi (128 kişi oy verdi)
Cuma Pazarı, DDY Arazisi Projesi (945 kişi oy verdi)
Kartaltepe Kentsel Dönüşüm Projesi (291 kişi oy verdi)

Eski Anketler
Karabük
Detaylı Hava Raporu
 

   
   
Karabük Belediyesi © 2016 // Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi
Bayır Mahalle Menderes Caddesi No: 4 KARABÜK // Telefon: (+90) 370 413 09 00 // E-mail: karabuk@karabuk.bel.tr

DMCA.com
Yazılım ve Güncelleme:
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
E-mail: basin@karabuk.bel.tr