Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi
Eklenme Tarihi: 08.10.2015 233 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi

Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Sivil Toplum Kuruluşları Merkezinde, Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği, Türk Diyanet Vakıfsen Sendikası, Türk Ocakları Karabük Şubesi ve Türkav (Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı) yer almakta.

Açılış öncesi konuşma yapan Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı; "Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve Sayın Belediye Başkanımızla sürekli istişare halinde olduğumuz dernek lokalimize kavuşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Halkımızın huzurunda Belediye Başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Muhtarlarımızı köşe bucak dolaşmaktan kurtardınız. Artık bizimde bir yerimiz var. Bizim de bir sivil toplum örgütü olarak insanlarımızı ağırlayabileceğimiz, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz ve Karabük'te çeşitli hizmetleri birlikte yapabileceğimiz bir yerimiz var" dedi.

Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı'dan sonra söz alan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (Türkav) Başkanı Yücel Dağdelen ve Türk Ocakları Karabük Şubesi Başkanı Taşkın Deniz, sivil toplum kuruluşlarını önemini vurgulayarak kendilerine ait bir yerlerinin olmasından dolayı gurur duyduklarını belirtip Belediye Başkanı Rafet Vergili'ye teşekkür ettiler.

Sivil Toplum Kuruluşarı Merkezimizin fotoğraf galerisini görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız.

Post

Engelli Aracı Şarj İstasyonu Projesi

26.04.2018 94 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından akülü araçlarla şehir içinde ulaşımlarını sağlamaya çalışan engelli vatandaşlarımız için dört ayrı noktada akülü araç şarj istasyonu kuruldu.

Post

Yağmur Suyu Drenaj Projesi

12.04.2018 279 Görüntülenme

Karabük ilimizin geneline hitap edecek olan YAĞMUR SUYU DRENAJ projemizin çizimleri tamamlanmış olup, ilimize ait mahallelerimizde aşama aşama drenaj ve kanal hatları ihale edilerek yapılması planlanmaktadır.

Post

İlave Atık Su Arıtma Tesisi Projesi

12.04.2018 250 Görüntülenme

Karabük İli, Merkez İlçe, Kurtuluş Mahallesi, Haddehaneler Mevkiinde yapılacak olan ve yaklaşık 145.000 kişiye hizmet edecek İLAVE ATIK SU ARITMA TESİSİ ile mevcut Atık Su Arıtma Tesisimizin yükünü azaltmayı planlamaktayız.