Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi
Eklenme Tarihi: 08.10.2015 100 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi

Karabük Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Sivil Toplum Kuruluşları Merkezinde, Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği, Türk Diyanet Vakıfsen Sendikası, Türk Ocakları Karabük Şubesi ve Türkav (Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı) yer almakta.

Açılış öncesi konuşma yapan Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı; "Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve Sayın Belediye Başkanımızla sürekli istişare halinde olduğumuz dernek lokalimize kavuşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Halkımızın huzurunda Belediye Başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Muhtarlarımızı köşe bucak dolaşmaktan kurtardınız. Artık bizimde bir yerimiz var. Bizim de bir sivil toplum örgütü olarak insanlarımızı ağırlayabileceğimiz, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz ve Karabük'te çeşitli hizmetleri birlikte yapabileceğimiz bir yerimiz var" dedi.

Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı'dan sonra söz alan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (Türkav) Başkanı Yücel Dağdelen ve Türk Ocakları Karabük Şubesi Başkanı Taşkın Deniz, sivil toplum kuruluşlarını önemini vurgulayarak kendilerine ait bir yerlerinin olmasından dolayı gurur duyduklarını belirtip Belediye Başkanı Rafet Vergili'ye teşekkür ettiler.

Sivil Toplum Kuruluşarı Merkezimizin fotoğraf galerisini görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız.

Post

Araç Çayı Rekreasyon Projesi

14.12.2017 529 Görüntülenme

Araç çayı şehrimizin bugüne kadar değerlendirilememiş saklı hazinesidir. Bugüne kadar, Karabük'ü ikiye ayıran Araç çayı düzenlemelerimizden sonra şehrimizin bütünleştirici unsuru olmuştur. Karabük'ün modern şehir görüntüsü ve zengin sosyal yaşamı açısından çok önemli bir rol alan bu proje yeni kentsel gelişim alanlarının da tetikleyicisi olmuştur.

Post

Mezarlıklarımıza Anıtsal Giriş Kapı Yapımı Projesi

14.12.2017 205 Görüntülenme

5000 Evler Mahallesi Mezarlığı ve Öğlebeli Mahallesi mezarlıklarımızda yapımını planladığımız anıtsal giriş kapı projemiz planlama aşamasındadır.