Meydan Taksi Durağı
Eklenme Tarihi: 18.01.2011 281 Görüntülenme

Meydan Taksi Durağı

Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafına rahat bir mekan sağlayabilmek amacı ile yaptırdığı ve Türkiye’de ikinci örneği sadece Antalya’da bulunan modern yazıhaneyi kendilerine teslim ederken, diğer taksici esnafı için de aynı uygulamayı yapmayı planlıyor.

Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafına rahat bir mekan sağlayabilmek amacı ile yaptırdığı ve Türkiye’de ikinci örneği sadece Antalya’da bulunan modern yazıhaneyi kendilerine teslim etti. Vinç ile yerine yerine konulan ve bekleme kabini olarak da adlandırılan yazıhane şık, modern görünümü ve rahatlık kullanımı ile taksici esnafının yüzünü güldürdü. Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafı için yaptırarak kendilerine teslim ettiği modern Taksi Durağı Yazıhanesini diğer taksi durakları içinde yaptırmayı planlıyor.

Yeni bekleme kabinine kavuşmanın mutluluğunu dile getiren Meydan Taksi Durağı esnafı ise Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ederken; “Yeni yazıhanemiz çok kullanışlı. İçersinde lavabosu bile var. Özellikle kış aylarında müşteri beklerken barınabileceğimiz modern yazıhaneyi yaptırarak bizlere teslim eden Karabük Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. Taksi Durağında ayrıca Akbank'ın bankamatiği bulunmaktadır.

Post

Engelli Aracı Şarj İstasyonu Projesi

26.04.2018 96 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından akülü araçlarla şehir içinde ulaşımlarını sağlamaya çalışan engelli vatandaşlarımız için dört ayrı noktada akülü araç şarj istasyonu kuruldu.

Post

Yağmur Suyu Drenaj Projesi

12.04.2018 283 Görüntülenme

Karabük ilimizin geneline hitap edecek olan YAĞMUR SUYU DRENAJ projemizin çizimleri tamamlanmış olup, ilimize ait mahallelerimizde aşama aşama drenaj ve kanal hatları ihale edilerek yapılması planlanmaktadır.

Post

İlave Atık Su Arıtma Tesisi Projesi

12.04.2018 252 Görüntülenme

Karabük İli, Merkez İlçe, Kurtuluş Mahallesi, Haddehaneler Mevkiinde yapılacak olan ve yaklaşık 145.000 kişiye hizmet edecek İLAVE ATIK SU ARITMA TESİSİ ile mevcut Atık Su Arıtma Tesisimizin yükünü azaltmayı planlamaktayız.