Meydan Taksi Durağı
Eklenme Tarihi: 18.01.2011 125 Görüntülenme

Meydan Taksi Durağı

Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafına rahat bir mekan sağlayabilmek amacı ile yaptırdığı ve Türkiye’de ikinci örneği sadece Antalya’da bulunan modern yazıhaneyi kendilerine teslim ederken, diğer taksici esnafı için de aynı uygulamayı yapmayı planlıyor.

Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafına rahat bir mekan sağlayabilmek amacı ile yaptırdığı ve Türkiye’de ikinci örneği sadece Antalya’da bulunan modern yazıhaneyi kendilerine teslim etti. Vinç ile yerine yerine konulan ve bekleme kabini olarak da adlandırılan yazıhane şık, modern görünümü ve rahatlık kullanımı ile taksici esnafının yüzünü güldürdü. Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafı için yaptırarak kendilerine teslim ettiği modern Taksi Durağı Yazıhanesini diğer taksi durakları içinde yaptırmayı planlıyor.

Yeni bekleme kabinine kavuşmanın mutluluğunu dile getiren Meydan Taksi Durağı esnafı ise Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ederken; “Yeni yazıhanemiz çok kullanışlı. İçersinde lavabosu bile var. Özellikle kış aylarında müşteri beklerken barınabileceğimiz modern yazıhaneyi yaptırarak bizlere teslim eden Karabük Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. Taksi Durağında ayrıca Akbank'ın bankamatiği bulunmaktadır.

Post

Araç Çayı Rekreasyon Projesi

14.12.2017 542 Görüntülenme

Araç çayı şehrimizin bugüne kadar değerlendirilememiş saklı hazinesidir. Bugüne kadar, Karabük'ü ikiye ayıran Araç çayı düzenlemelerimizden sonra şehrimizin bütünleştirici unsuru olmuştur. Karabük'ün modern şehir görüntüsü ve zengin sosyal yaşamı açısından çok önemli bir rol alan bu proje yeni kentsel gelişim alanlarının da tetikleyicisi olmuştur.

Post

Mezarlıklarımıza Anıtsal Giriş Kapı Yapımı Projesi

14.12.2017 214 Görüntülenme

5000 Evler Mahallesi Mezarlığı ve Öğlebeli Mahallesi mezarlıklarımızda yapımını planladığımız anıtsal giriş kapı projemiz planlama aşamasındadır.