Vergili: “2016 Yılını Çok Yoğun Bir Şekilde Geçirdik, 2017 Yılına da Hazırız”
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 2016 yılı programında hiçbir aksaklık olmadığını, hedeflerinin hepsine hemen hemen ulaştıklarını belirterek, 2017 yılı planlamasını da yaptıklarını söyledi.

 
Facebook'ta Paylaş
Haber Tarihi: 29.12.2016, 17:30:20

Karabük’lü hemşerilerinin yeni yılını kutlayan Başkan Vergili; “2016 yılı içerisinde, sizlere hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. İnsanlarımızın yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla hizmetlerimizde katılımcı bir anlayış sergiledik. Düzenlediğimiz mahalle toplantıları ile sorunları birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. 2016 yılında ilimizin öncelikli ve önemli sorunlarının tespitini yaparak vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıracak her alanda çözümler geliştirmeye çalıştık. Karabük’te önemli yatırımlara hep birlikte imza attık.Karabük’te alt yapısından üst yapısına kadar birçok alanda çalışmalar yapıldı. Yeni yılda ilimizi her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Karabük’ün gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda değerli halkımız ile el ele güzel ilimizin geleceği için çalışacağız.

Karabük – Safranbolu arasına yapılan köprünün inşaatı bitti. Şubat ayı sonunda açılışını yapmayı düşünüyoruz. Araç Çayı kenarındaki düzenleme çalışmalarının da sonuna gelindi. 100. Yılda bulunan Pazar yeri ile ilgili projemizde bitme aşamasında. Asfalt ile ilgili hemen hemen çoğu problemlerin tamamını hallettik. Asfaltsız yerimiz kalmadı. Sosyal Yaşam Merkezlerimizin eksiklikleri tamamlandı. Diğer yapılacak işlerle beraber istinat duvarları, kaldırımlar, yapılan parklarla beraber 2016 yılını çok yoğun bir şekilde geçirdik. Hedeflerimiz Su İşleri olsun, Fen İşleri olsun, yapım işleri olsun tamamını hedeflerimiz doğrultusunda, programlarımız doğrultusunda gerçekleşti. 2016 yılı Karabük Belediyesi için böyle geçti.

Pazartesi günü akşam 2017 yılı hedefleri ile ilgili çok uzun bir müdürler toplantısı yaptık. İmarda olsun, diğer birimlerde olsun 2017 senesindeki hedeflerimizi yazdık. Geçen sene de aynısını yapmıştık. Karşılaştırdığımızda hedeflerimizin üstüne bile iş yapmışız. Gerçekleştirilmesi gereken tüm işleri gerçekleştirmişiz. Şimdi 2017 senesindeki çalışmalara başlayacağız.

2017 yılında Devlet Demir Yollarında bulunan arazi ile ilgili çalışmalarımız devam edecek. Bayır Mahallede bulunan eski fabrikaların olduğu yerde, kentsel dönüşüm devam edecek. Bunun yanında 18. madde uygulaması yani imara açılması gereken iki noktamız var. Bunlardan bir tanesi Kapullu Mahallesi. Haziran ayına kadar oranın da uygulaması bitirilecek. Bir diğeri de Beşbin Evler Mahallesinde bulunan Şahin Tepesi mevkiinde bulunan yer. Oranın da 18.madde uygulaması tamamlanacak. Yani İmarla ilgili, Fen İşleri ilgili bütün programlarımızı hazırladık.

Bu doğrultuda 2017 yılının ülkemize ve insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim” ifadelerinde bulundu.

 
 
Kategori Kategori : Belediye Gündemi
Okunma Okunma : 725
Tarih Tarih, Saat : 29.12.2016, 17:30:20
 
 
Custom Search
  Behice Yılmaz
  Sadık Özdem
Bayır ve Soğuksu Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi Beklentileri Anketi
Karabük Belediyesinden Kedi ve Köpeklere Ücretsiz Kuduz Aşısı
Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Toplama ve Hayvan Barınağı Programı
Karabük Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü Uçkun ve Larva İlaç Uygulama Programları
Karabük Belediyesi´nin 01.01.2015 - 31.12.2015 Tarihleri Arasında ki Bir Yıllık Faaliyet Raporu
Diğer Duyurular
Karabük Belediyesi'nin sizlere daha iyi hizmet sunabilme anlayışı çerçevesinde, her türlü ihtiyaç duyduğunuz hizmet talebini İnternet sitemiz üzerinden doğrudan yetkilisine iletebilirsiniz.
İstek ve şikayet talepleriniz için tıklayınız.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin yeni projelerinden en çok hangisini beğendiniz?

Cuma Pazarı, DDY Arazisi Projesi (4460 kişi oy verdi)
Kartaltepe Kentsel Dönüşüm Projesi (326 kişi oy verdi)
Kanyonpark Projesi (4106 kişi oy verdi)
100. Yıl Yaşam Kompleksi Projesi (998 kişi oy verdi)
Araç Çayı Düzenleme Projesi (1264 kişi oy verdi)
Yeni Nesil Pazar Yerleri Projesi (134 kişi oy verdi)

Eski Anketler
Karabük
Detaylı Hava Raporu
 

   
   
Karabük Belediyesi © 2017 // Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi
Bayır Mahalle Menderes Caddesi No: 4 KARABÜK // Telefon: (+90) 370 413 09 00 // E-mail: karabuk@karabuk.bel.tr

DMCA.com
Yazılım ve Güncelleme:
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
E-mail: basin@karabuk.bel.tr