19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 19.05.2018 235 Görüntülenme

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Gençlik yürüyüşü ile başlayan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Kent Meydanı Atatürk Anıtında gerçekleştirilen çelenk sunumu töreni ile devam etti.

Törene Karabük Valisi Sayın Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, Vali Yardımcısı Barbaros Baran, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, kurum müdürleri, askeri personel, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan tören günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması ile devam etti. İl genelinde düzenlenen spor yarışmalarında dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesinin ardından Halk Oyunları gösterisi, Taekwondo gösterisi, Judo gösterisi, Karakucak gösterisi ve Eskrim gösterisi ile Kent Meydanı Atatürk Anıtında düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlamaları son buldu.

Post

Kaya’dan Başkan Vergili’ye Teşekkür Ziyareti

18.06.2018 52 Görüntülenme

İstanbul’da yaşayan Safranbolulu Safiye Kaya, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yaptığı hizmetlerden dolayı bir vatandaş olarak çok memnun olduğunu, özelliklede yürüyen merdiven ve asansör hizmetlerini çok güzel bulması nedeni ile Başkan Vergili’ye teşekkür edip, hat ve tezhip sanatıyla yazılmış İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

Post

Başkan Vergili MHP Eskipazar İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

17.06.2018 56 Görüntülenme

Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar İlçe teşkilatında Ramazan Bayramı´nın ikinci gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Post

Başkan Vergili MHP Safranbolu İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

17.06.2018 56 Görüntülenme

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe teşkilatında Ramazan Bayramı´nın ikinci gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.