Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni
Eklenme Tarihi: 23.04.2018 269 Görüntülenme

Karabük Belediyesi’nden Gelenekselleşmiş 23 Nisan Çocuk Şöleni

Karabük Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocukların doyasıya eğlenmeleri için geleneksel hale getirilen Çocuk Şöleni bu senede devam etti. Kent meydanında düzenlenen şölende çocuklar gün boyu doyasıya eğlendi.

Kent meydanına kurulan oyun parkurlarının yanı sıra, oluşturulan sahnede müzik eşliğinde dans eden miniklere eğlencelerin vazgeçilmezi olan pamuk şeker, patlamış mısır ve balon dağıtıldı. Çeşitli gösterilerin de sergilendiği Çocuk Şöleninde çocuklarının eğlendiğini gören ailelerinde mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Kent meydanında düzenlenen Çocuk Şöleninden oldukça memnun olan vatandaşlar ise düşüncelerini; “Belediye Başkanımıza böylesine güzel bir eğlenceyi düzenlediği için çok teşekkür ediyoruz. Saatlerdir buradayım. Çocuklarımızın doyasıya eğlendiğini görmek bizleri oldukça mutlu etti. Bunun tarifi mümkün değil. Başkanımızdan Allah Razı Olsun” şeklinde dile getirdiler.

Post

Türk Bayrağı Çiçek Açtı

25.05.2018 62 Görüntülenme

Karabük Belediyesi´nin Kent Meydanına yaptığı Türk Bayrağı temalı çiçeklendirme çalışması vatandaştan büyük takdir toplayarak, Kent Meydanı’na ayrı bir renk kattı.

Post

Ramazan Tüm Coşkusu ile Devam Ediyor

25.05.2018 50 Görüntülenme

Öğlebeli Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde Karabük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Etkinliğinde mahalle sakinleri bir araya geldi. Miniklerin doyasıya eğlendiği gecede mahalle sakinleri ise hoşça vakit geçirdiler.

Post

"Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa" Karabük´e Geliyor

24.05.2018 54 Görüntülenme

T.C. Sağlık Bakanlığı´nın bir sosyal sorumluluk projesi olan ve Karabük Belediyesi ile Karabük İl Sağlık Müdürlüğü´nün organize ettiği "Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa" çocuk müzikal gösterisi, Türkiye turnesi kapsamında Karabük´e geliyor.