Emeğin Aslanlarından Afrin Kahramanlarına Lokum
Eklenme Tarihi: 08.03.2018 513 Görüntülenme

Emeğin Aslanlarından Afrin Kahramanlarına Lokum

Çelik-İş Sendikası Karabük Şubesinin “Emeğin Aslanlarından, Afrin Kahramanlarına, Her Zaman Türk Ordusunun Yanındayız” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında alınan Safranbolu lokumları, düzenlenen törenle Afrin´deki Kahramanlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Kardemir girişindeki Çelik-İş Sendikası Temsilcilik binası önünde düzenlenen törene Vali Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin Nemlioğlu, Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç, Kardemir Genel Müdürü Ercüment Ünal, Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve Kardemir işçileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından törende bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Türkiye'mizin böyle önemli bir gününde Çelik-İş Sendikamızın moral için yapmış olduğu bu kampanya ile bizim yıllardan bu tarafa Çelik-İş Sendikasını Memleket sever, Vatan sever, Karabük sever bir sendika olarak görmemizin en iyi örneğini bugün sergilemektedir. Kendilerine böyle bir kampanya yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu kampanyalarımızın Karabük'te devam edeceğini canı gönülden inanıyorum. Dünya'dakiler, Suriye'dekiler ve topraklarımıza göz dikenler çok iyi bilmelidir ki, bir şehidimize karşılık bu topraklardan bin kişi yeniden yola düşer. Afrin'de ki Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen kardeşlerimizin ailelerine baş sağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Protokol konuşmaları, dua ve kurban kesiminin ardından lokum yüklü araç KARDOFF Kulübü üyelerinin araçları eşliğinde Afrin'deki Kahramanlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Post

Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin Temeli Atılıyor

20.06.2018 31 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin 2014 seçim projeleri arasında yer alan ve Cazibe Merkezi olarak adlandırdığı Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin temeli 22 Haziran Cuma, saat 18:30´da, görkemli bir tören ile 5000 Evler Mh. Kanyon Köprü mevkiinde atılıyor.

Post

Kaya’dan Başkan Vergili’ye Teşekkür Ziyareti

18.06.2018 68 Görüntülenme

İstanbul’da yaşayan Safranbolulu Safiye Kaya, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yaptığı hizmetlerden dolayı bir vatandaş olarak çok memnun olduğunu, özelliklede yürüyen merdiven ve asansör hizmetlerini çok güzel bulması nedeni ile Başkan Vergili’ye teşekkür edip, hat ve tezhip sanatıyla yazılmış İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

Post

Başkan Vergili MHP Eskipazar İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

17.06.2018 62 Görüntülenme

Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar İlçe teşkilatında Ramazan Bayramı´nın ikinci gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.