Emeğin Aslanlarından Afrin Kahramanlarına Lokum
Eklenme Tarihi: 08.03.2018 351 Görüntülenme

Emeğin Aslanlarından Afrin Kahramanlarına Lokum

Çelik-İş Sendikası Karabük Şubesinin “Emeğin Aslanlarından, Afrin Kahramanlarına, Her Zaman Türk Ordusunun Yanındayız” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında alınan Safranbolu lokumları, düzenlenen törenle Afrin´deki Kahramanlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Kardemir girişindeki Çelik-İş Sendikası Temsilcilik binası önünde düzenlenen törene Vali Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin Nemlioğlu, Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç, Kardemir Genel Müdürü Ercüment Ünal, Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve Kardemir işçileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından törende bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Türkiye'mizin böyle önemli bir gününde Çelik-İş Sendikamızın moral için yapmış olduğu bu kampanya ile bizim yıllardan bu tarafa Çelik-İş Sendikasını Memleket sever, Vatan sever, Karabük sever bir sendika olarak görmemizin en iyi örneğini bugün sergilemektedir. Kendilerine böyle bir kampanya yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu kampanyalarımızın Karabük'te devam edeceğini canı gönülden inanıyorum. Dünya'dakiler, Suriye'dekiler ve topraklarımıza göz dikenler çok iyi bilmelidir ki, bir şehidimize karşılık bu topraklardan bin kişi yeniden yola düşer. Afrin'de ki Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen kardeşlerimizin ailelerine baş sağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Protokol konuşmaları, dua ve kurban kesiminin ardından lokum yüklü araç KARDOFF Kulübü üyelerinin araçları eşliğinde Afrin'deki Kahramanlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

21.03.2018 91 Görüntülenme

Başkan Vergili, esnaf ziyaretlerine Karabük İş Merkezinde devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

Başkan Vergili Mesaisine Esnaf Ziyareti ile Başladı

20.03.2018 180 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesaisine sabahın ilk saatlerinde Üniversite Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek başladı.

Post

Karabük’te Köpek ve Kedilere Ücretsiz Kuduz Aşısı

19.03.2018 516 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından kuduz hastalığından korunma ve kuduz hastalığı yönetmeliğine göre sahipli ve sahipsiz köpek ve kedilere aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Mahalle Muhtarlıklarımızda ücretsiz kuduz aşısı yapılacaktır.