“Karımı Gördünüz mü?” Film Ekibinden Başkan Vergili´ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 01.03.2018 522 Görüntülenme

“Karımı Gördünüz mü?” Film Ekibinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

Yönetmenliğini ve Senaryosunu Bülent Pelit, Görüntü Yönetmenliği´ni Levent Pelit´in yaptığı, Yapımcılığını Reis Aras´ın üstlendiği uzun metraj komedi türündeki sinema filmi olan “Karımı Gördünüz mü?” film ekibi Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret etti.

Yapımcı Reis Aras, Uygulayıcı Yapımcı Suat Yücelen, Yapım Koordinatörü Muhammed Kurt, İletişim Danışmanı Çağlar Tuncer ve Organizasyon Sorumlusu Hakan Gedikoğlu ile Peker Açıkalın, İvana Sert, Nuri Alço gibi birçok Yeşilçam sanatçılarının rol aldığı film hakkında bir süre sohbet eden Başkan Vergili, filmin ilk galasının Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yapılacak olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

“Karımı Gördünüz mü?” filminin ilk galası tüm oyuncu kadrosunun katılımıyla filmin vizyona giriş tarihi olan 6 Nisan 2018, Cuma günü Safranbolu Dublaj Performance Hall’de yapılacak.

Post

Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin Temeli Atılıyor

20.06.2018 31 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin 2014 seçim projeleri arasında yer alan ve Cazibe Merkezi olarak adlandırdığı Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin temeli 22 Haziran Cuma, saat 18:30´da, görkemli bir tören ile 5000 Evler Mh. Kanyon Köprü mevkiinde atılıyor.

Post

Kaya’dan Başkan Vergili’ye Teşekkür Ziyareti

18.06.2018 68 Görüntülenme

İstanbul’da yaşayan Safranbolulu Safiye Kaya, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yaptığı hizmetlerden dolayı bir vatandaş olarak çok memnun olduğunu, özelliklede yürüyen merdiven ve asansör hizmetlerini çok güzel bulması nedeni ile Başkan Vergili’ye teşekkür edip, hat ve tezhip sanatıyla yazılmış İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

Post

Başkan Vergili MHP Eskipazar İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

17.06.2018 62 Görüntülenme

Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar İlçe teşkilatında Ramazan Bayramı´nın ikinci gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.