“Karımı Gördünüz mü?” Film Ekibinden Başkan Vergili´ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 01.03.2018 255 Görüntülenme

“Karımı Gördünüz mü?” Film Ekibinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

Yönetmenliğini ve Senaryosunu Bülent Pelit, Görüntü Yönetmenliği´ni Levent Pelit´in yaptığı, Yapımcılığını Reis Aras´ın üstlendiği uzun metraj komedi türündeki sinema filmi olan “Karımı Gördünüz mü?” film ekibi Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret etti.

Yapımcı Reis Aras, Uygulayıcı Yapımcı Suat Yücelen, Yapım Koordinatörü Muhammed Kurt, İletişim Danışmanı Çağlar Tuncer ve Organizasyon Sorumlusu Hakan Gedikoğlu ile Peker Açıkalın, İvana Sert, Nuri Alço gibi birçok Yeşilçam sanatçılarının rol aldığı film hakkında bir süre sohbet eden Başkan Vergili, filmin ilk galasının Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yapılacak olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

“Karımı Gördünüz mü?” filminin ilk galası tüm oyuncu kadrosunun katılımıyla filmin vizyona giriş tarihi olan 6 Nisan 2018, Cuma günü Safranbolu Dublaj Performance Hall’de yapılacak.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

21.03.2018 91 Görüntülenme

Başkan Vergili, esnaf ziyaretlerine Karabük İş Merkezinde devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

Başkan Vergili Mesaisine Esnaf Ziyareti ile Başladı

20.03.2018 180 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesaisine sabahın ilk saatlerinde Üniversite Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek başladı.

Post

Karabük’te Köpek ve Kedilere Ücretsiz Kuduz Aşısı

19.03.2018 516 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından kuduz hastalığından korunma ve kuduz hastalığı yönetmeliğine göre sahipli ve sahipsiz köpek ve kedilere aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Mahalle Muhtarlıklarımızda ücretsiz kuduz aşısı yapılacaktır.