Karabük SMMMO´dan Başkan Vergili´ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 01.03.2018 174 Görüntülenme

Karabük SMMMO´dan Başkan Vergili´ye Ziyaret

Muhasebeciler haftası nedeni ile Karabük Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Murtaza Ocaklıoğlu ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Murtaza Ocaklıoğlu ve yönetiminin muhasebeciler haftasını kutlayarak,  ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

21.03.2018 91 Görüntülenme

Başkan Vergili, esnaf ziyaretlerine Karabük İş Merkezinde devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

Başkan Vergili Mesaisine Esnaf Ziyareti ile Başladı

20.03.2018 180 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesaisine sabahın ilk saatlerinde Üniversite Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek başladı.

Post

Karabük’te Köpek ve Kedilere Ücretsiz Kuduz Aşısı

19.03.2018 516 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından kuduz hastalığından korunma ve kuduz hastalığı yönetmeliğine göre sahipli ve sahipsiz köpek ve kedilere aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Mahalle Muhtarlıklarımızda ücretsiz kuduz aşısı yapılacaktır.