Başımız Sağolsun
Eklenme Tarihi: 07.02.2018 120 Görüntülenme

Başımız Sağolsun

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, PKK/KCK/PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütü mensuplarına yönelik Afrin bölgesinde düzenlediği operasyonunda Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Bilal Akpınar yapılan havan topu saldırısında şehit oldu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal paylaşım profilinden yaptığı açıklamada; "Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin Bölgesinde Terör Örgütü PKK, PYD, KCK’ya yönelik operasyonunda şehit olan Mehmetçiğimiz P. Asb. Çvş. Ömer Bilal Akpınar evladımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim" dedi.

Karabük Belediyesi olarak Karabüklü şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Post

TYSD Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

20.02.2018 72 Görüntülenme

Türkiye Yardım Sevenler Karabük Şube Başkanı Hürmet Özdemir ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Başkan Vergili Taşkent Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

20.02.2018 214 Görüntülenme

Başkan Vergili, Yeşil Mahalle Taşkent Caddesinde esnaf ziyaretlerine devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek, not aldırdı.

Post

Başkan Vergili: “Kimse Kıspetine El Sokturmasın”

19.02.2018 1342 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Marzinc ile ilgili hakkında yapılan eleştirilere düzenlediğini basın toplantısı ile cevap verdi.