Başımız Sağolsun
Eklenme Tarihi: 07.02.2018 319 Görüntülenme

Başımız Sağolsun

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, PKK/KCK/PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütü mensuplarına yönelik Afrin bölgesinde düzenlediği operasyonunda Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Bilal Akpınar yapılan havan topu saldırısında şehit oldu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal paylaşım profilinden yaptığı açıklamada; "Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin Bölgesinde Terör Örgütü PKK, PYD, KCK’ya yönelik operasyonunda şehit olan Mehmetçiğimiz P. Asb. Çvş. Ömer Bilal Akpınar evladımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim" dedi.

Karabük Belediyesi olarak Karabüklü şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Post

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

19.05.2018 136 Görüntülenme

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Post

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

19.05.2018 166 Görüntülenme

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu.

Post

Başkan Vergili’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

18.05.2018 74 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 99. Yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.