Başkan Vergili Akademik Bilişim 2018’in Konferans Açılışına Katıldı
Eklenme Tarihi: 31.01.2018 714 Görüntülenme

Başkan Vergili Akademik Bilişim 2018’in Konferans Açılışına Katıldı

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

TÜBİTAK - Ulakbim ve İnternet Teknolojileri Derneğinin desteğinde her yıl farklı bir üniversitede düzenlenen ve bu yıl Karabük Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı Akademik Bilişim 2018’in konferans açılışı Karabük Üniversitesi Hamit Çepni Konferans salonunda yapıldı.

Konferansın açılışına Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Türkiye’nin farklı üniversitelerinden akademisyenler, daire başkanları, bilişim uzmanları, öğrenciler ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.

Akademik Bilişim 2018’in Konferans açılışı protokol konuşmalarının ardından, protokol üyelerinin açılış kurdelesini kesmesi ile gerçekleştirildi.

Post

TYSD Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

20.02.2018 71 Görüntülenme

Türkiye Yardım Sevenler Karabük Şube Başkanı Hürmet Özdemir ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Başkan Vergili Taşkent Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

20.02.2018 214 Görüntülenme

Başkan Vergili, Yeşil Mahalle Taşkent Caddesinde esnaf ziyaretlerine devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek, not aldırdı.

Post

Başkan Vergili: “Kimse Kıspetine El Sokturmasın”

19.02.2018 1342 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Marzinc ile ilgili hakkında yapılan eleştirilere düzenlediğini basın toplantısı ile cevap verdi.