LÖSEV´den Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Danışman´a Ziyaret
Eklenme Tarihi: 08.01.2018 172 Görüntülenme

LÖSEV´den Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Danışman´a Ziyaret

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

LÖSEV Ankara Merkez Sosyal Hizmetler Batı Karadeniz Bölge Sorumlu Nazlı Battal ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuğçe Gücüyener, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman´a nezaket ziyaretinde bulundular.

Battal ve Gücüyener, 8 Kasım 1998 yılında bir masa, bir sandalye ile 3 doktor ve lösemili çocukların aileleri ile Ankara'da kurulan LÖSEV'in bugün bütün Dünya'nın tanıdığı saygın ve güvenilir bir Çocuk kuruluşu olduğunu söyleyerek, gönüllü olmak isteyen vatandaşların www.losev.org.tr resmi web sitesi, 0312 447 06 60 numaralı telefondan ve 0549 760 10 10 numaralı WhatsApp hattından vakıfa ulaşabileceklerini ifade ettiler.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, LÖSEV Ankara Merkez Sosyal Hizmetler Batı Karadeniz Bölge Sorumlu Nazlı Battal ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuğçe Gücüyener'e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Post

TYSD Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

20.02.2018 71 Görüntülenme

Türkiye Yardım Sevenler Karabük Şube Başkanı Hürmet Özdemir ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Başkan Vergili Taşkent Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

20.02.2018 214 Görüntülenme

Başkan Vergili, Yeşil Mahalle Taşkent Caddesinde esnaf ziyaretlerine devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek, not aldırdı.

Post

Başkan Vergili: “Kimse Kıspetine El Sokturmasın”

19.02.2018 1342 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Marzinc ile ilgili hakkında yapılan eleştirilere düzenlediğini basın toplantısı ile cevap verdi.