Yaya Köprüsü Açılışa Hazır
Eklenme Tarihi: 20.11.2017 480 Görüntülenme

Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Kartaltepe Mahallesi ile Yenişehir Mahallesini birleştirecek olan ve modern bir görünümle inşa edilen asansörlü çelik yaya köprüsü açılışı bekliyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, kent halkını her gün yeni bir hizmet ve yatırımla buluşturmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kartaltepe Mahallesi ve Yenişehir Mahallesini birbirine bağlayan asansörlü çelik yaya köprüsü tamamlandı. Köprüde bulunan asansör sayesinde vatandaşlar Çarşı Merkezine rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi Çarşı Merkezinde bulunan vatandaşlarda Yenişehir ve Kartaltepe Mahallelerine rahatlıkla ulaşma imkanı bulacaklar. Başkan Vergili’nin projelerinden biri olan yaya köprüleri sayesinde vatandaşlar kolaylıkla şehir merkezine ulaşımlarını sağlayabiliyorlar.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili 21 Kasım 2017 Salı günü Saat 17.00’de gerçekleştirilecek asansörlü çelik yaya köprüsü açılışına tüm halkımızı davet etti.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Post

Karabük Belediye Meclisi Yılın Son Toplantısını Yaptı

06.12.2017 295 Görüntülenme

Karabük Belediye Meclisi Aralık Ayı ve 2017 yılının son meclis toplantısı, Karabük Belediyesi Kent Meydanı Nikah ve Konferans Salonunda Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili başkanlığında yapıldı.

Post

Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinden Hijyen Denetimi

06.12.2017 202 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda ürünleri satımı gerçekleştiren iş yerlerinde hijyen denetimi yaptı.

Post

Eskipazar Açık Cezaevi Müdürü Sertan Işıldak´tan Başkan Vergili´ye Ziyaret

05.12.2017 107 Görüntülenme

Eskipazar Açık Cezaevi Müdürü Sertan Işıldak, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, hediye takdim etti.