Yaya Köprüsü Açılışa Hazır
Eklenme Tarihi: 20.11.2017 622 Görüntülenme

Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Kartaltepe Mahallesi ile Yenişehir Mahallesini birleştirecek olan ve modern bir görünümle inşa edilen asansörlü çelik yaya köprüsü açılışı bekliyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, kent halkını her gün yeni bir hizmet ve yatırımla buluşturmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kartaltepe Mahallesi ve Yenişehir Mahallesini birbirine bağlayan asansörlü çelik yaya köprüsü tamamlandı. Köprüde bulunan asansör sayesinde vatandaşlar Çarşı Merkezine rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi Çarşı Merkezinde bulunan vatandaşlarda Yenişehir ve Kartaltepe Mahallelerine rahatlıkla ulaşma imkanı bulacaklar. Başkan Vergili’nin projelerinden biri olan yaya köprüleri sayesinde vatandaşlar kolaylıkla şehir merkezine ulaşımlarını sağlayabiliyorlar.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili 21 Kasım 2017 Salı günü Saat 17.00’de gerçekleştirilecek asansörlü çelik yaya köprüsü açılışına tüm halkımızı davet etti.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Post

Başkan Vergili´den Esnaflara Moral Desteği

23.02.2018 189 Görüntülenme

Başkan Vergili esnaf ziyaretlerine ONEL Alışveriş Merkezindeki esnafları ziyaret ederek devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

SİYAMDER Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

23.02.2018 41 Görüntülenme

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) Karabük Şube Başkanı Yunus Ölmez ve İç İlişkiler Direktörü Sinem Kasım, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Karabük Dernekler Temsilcilerinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

23.02.2018 68 Görüntülenme

Karabük´te ki Dernekler adına Dernek Temsilcilerinden KESDER Başkanı Mithat Yurt, KARÜNDER Başkanı Erkan Börekçi ve Ovacıklılar Derneği Başkanı Mehmet Deligöz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.