Yaya Köprüsü Açılışa Hazır
Eklenme Tarihi: 20.11.2017 820 Görüntülenme

Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Kartaltepe Mahallesi ile Yenişehir Mahallesini birleştirecek olan ve modern bir görünümle inşa edilen asansörlü çelik yaya köprüsü açılışı bekliyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, kent halkını her gün yeni bir hizmet ve yatırımla buluşturmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kartaltepe Mahallesi ve Yenişehir Mahallesini birbirine bağlayan asansörlü çelik yaya köprüsü tamamlandı. Köprüde bulunan asansör sayesinde vatandaşlar Çarşı Merkezine rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi Çarşı Merkezinde bulunan vatandaşlarda Yenişehir ve Kartaltepe Mahallelerine rahatlıkla ulaşma imkanı bulacaklar. Başkan Vergili’nin projelerinden biri olan yaya köprüleri sayesinde vatandaşlar kolaylıkla şehir merkezine ulaşımlarını sağlayabiliyorlar.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili 21 Kasım 2017 Salı günü Saat 17.00’de gerçekleştirilecek asansörlü çelik yaya köprüsü açılışına tüm halkımızı davet etti.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

Post

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

21.05.2018 69 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri her gün farklı mahallelerde ayrı bir heyecanla devam ediyor. Şenliklerin bu sefer ki adresi Hürriyet Mahallesi oldu.

Post

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

19.05.2018 146 Görüntülenme

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Post

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

19.05.2018 177 Görüntülenme

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu.