Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 385 Görüntülenme

Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘yi makamında ziyarette bulundu.

Karabük Kızılay Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Akçin, Şehnaz Burgucu, Enver Yetim, Fikri Özdem, Sezgin Göktepe, Kızılay Haftası münasebetiyle Karabük Belediye Başkanı’na nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Kızılay'ın faaliyetlerine değinen Mehmet Uzun, olabilecek herhangi bir afet anında ve sonrasında Kızılay Derneği olarak her an göreve hazır olduklarını dile getirdi.

Başkan Vergili, Türk Kızılay’ı Karabük Şubesi Başkanı ve yöneticilerinin Kızılay haftasını kutlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Post

Başkan Vergili´den Esnaflara Moral Desteği

23.02.2018 122 Görüntülenme

Başkan Vergili esnaf ziyaretlerine ONEL Alışveriş Merkezindeki esnafları ziyaret ederek devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

SİYAMDER Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

23.02.2018 20 Görüntülenme

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) Karabük Şube Başkanı Yunus Ölmez ve İç İlişkiler Direktörü Sinem Kasım, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Karabük Dernekler Temsilcilerinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

23.02.2018 33 Görüntülenme

Karabük´te ki Dernekler adına Dernek Temsilcilerinden KESDER Başkanı Mithat Yurt, KARÜNDER Başkanı Erkan Börekçi ve Ovacıklılar Derneği Başkanı Mehmet Deligöz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.