Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 210 Görüntülenme

Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘yi makamında ziyarette bulundu.

Karabük Kızılay Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Akçin, Şehnaz Burgucu, Enver Yetim, Fikri Özdem, Sezgin Göktepe, Kızılay Haftası münasebetiyle Karabük Belediye Başkanı’na nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Kızılay'ın faaliyetlerine değinen Mehmet Uzun, olabilecek herhangi bir afet anında ve sonrasında Kızılay Derneği olarak her an göreve hazır olduklarını dile getirdi.

Başkan Vergili, Türk Kızılay’ı Karabük Şubesi Başkanı ve yöneticilerinin Kızılay haftasını kutlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Post

Vergili: “Öğretmenler, İnsanlığı Aydınlık Yarınlara Taşıyan Adsız Kahramanlardır”

23.11.2017 14 Görüntülenme

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, öğretmenlerin toplumda önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Post

Öğrenci Başkanından Belediye Başkanına Ziyaret

22.11.2017 133 Görüntülenme

Esentepe Ortaokulu Öğrenci Başkanı İsmail Berkay Benzek, babası Bilal Benzek ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergil´yi makamında ziyaret etti.

Post

Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması Adatepe Mahallesi ile Devam Etti

22.11.2017 165 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında Adatepe Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.