Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 515 Görüntülenme

Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘yi makamında ziyarette bulundu.

Karabük Kızılay Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Akçin, Şehnaz Burgucu, Enver Yetim, Fikri Özdem, Sezgin Göktepe, Kızılay Haftası münasebetiyle Karabük Belediye Başkanı’na nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Kızılay'ın faaliyetlerine değinen Mehmet Uzun, olabilecek herhangi bir afet anında ve sonrasında Kızılay Derneği olarak her an göreve hazır olduklarını dile getirdi.

Başkan Vergili, Türk Kızılay’ı Karabük Şubesi Başkanı ve yöneticilerinin Kızılay haftasını kutlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Post

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

19.05.2018 111 Görüntülenme

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Post

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

19.05.2018 128 Görüntülenme

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu.

Post

Başkan Vergili’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

18.05.2018 68 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 99. Yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.