Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 236 Görüntülenme

Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde görmek ve dinlemek için makamını mahallelere taşıyor.

Vatandaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda Belediye Başkanı Rafet Vergili, halk ile iç içe olmaya devam ediyor. Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçirdiği günden bu yana her gün bir mahallede oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son olarak Yeşil Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Yeşil Mahalle Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 31 Ekim 2017, Salı günü Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Post

Kartaltepe ve Yenişehir Mahallesini Birleştiren Yaya Köprüsü Büyük Bir Coşkuyla Hizmete Girdi

22.11.2017 4 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından Kartaltepe - Yenişehir Mahalleri arasına modern bir görünümle inşa edilen asansörlü çelik yaya köprüsü törenle hizmete açıldı.

Post

Karabük Belediyesi İtfaiyesi´ne İki Yeni Araç Daha Eklendi

21.11.2017 250 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, her geçen gün biraz daha gelişip büyüyen, Karabük iline daha iyi hizmet verebilmek, yangınlara daha hızlı ve etkili müdahale edebilmek amacıyla iki yeni araç aldı.

Post

Yaya Köprüsü Açılışa Hazır

20.11.2017 369 Görüntülenme

Kartaltepe Mahallesi ile Yenişehir Mahallesini birleştirecek olan ve modern bir görünümle inşa edilen asansörlü çelik yaya köprüsü açılışı bekliyor.