Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 394 Görüntülenme

Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde görmek ve dinlemek için makamını mahallelere taşıyor.

Vatandaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda Belediye Başkanı Rafet Vergili, halk ile iç içe olmaya devam ediyor. Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçirdiği günden bu yana her gün bir mahallede oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son olarak Yeşil Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Yeşil Mahalle Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 31 Ekim 2017, Salı günü Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Post

Başkan Vergili´den Esnaflara Moral Desteği

23.02.2018 157 Görüntülenme

Başkan Vergili esnaf ziyaretlerine ONEL Alışveriş Merkezindeki esnafları ziyaret ederek devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

SİYAMDER Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

23.02.2018 27 Görüntülenme

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) Karabük Şube Başkanı Yunus Ölmez ve İç İlişkiler Direktörü Sinem Kasım, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

Post

Karabük Dernekler Temsilcilerinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

23.02.2018 44 Görüntülenme

Karabük´te ki Dernekler adına Dernek Temsilcilerinden KESDER Başkanı Mithat Yurt, KARÜNDER Başkanı Erkan Börekçi ve Ovacıklılar Derneği Başkanı Mehmet Deligöz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.