Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 524 Görüntülenme

Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde görmek ve dinlemek için makamını mahallelere taşıyor.

Vatandaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda Belediye Başkanı Rafet Vergili, halk ile iç içe olmaya devam ediyor. Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçirdiği günden bu yana her gün bir mahallede oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son olarak Yeşil Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Yeşil Mahalle Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 31 Ekim 2017, Salı günü Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili Mahalle Sakinlerini Dinliyor

Post

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

21.05.2018 72 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri her gün farklı mahallelerde ayrı bir heyecanla devam ediyor. Şenliklerin bu sefer ki adresi Hürriyet Mahallesi oldu.

Post

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

19.05.2018 146 Görüntülenme

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Post

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

19.05.2018 177 Görüntülenme

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu.