Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 29.10.2017 702 Görüntülenme

Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karabük’te düzenlenen resmi tören ile kutlandı.

Valilik makamında kabullerin ardından hava muhalefeti nedeniyle Soğuksu Kapalı Spor Salonu’nda ve Karabük Valisi Kemal Çeber’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene TBMM Eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya ve protokol üyeleri ile öğrenciler, gaziler, Kardemir işçileri ve vatandaşlar katıldı. Törende Karabük Valisi Kemal Çeber ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, salonda bulunanların bayramını kutladı.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün önemini anlatan şiir ve kompozisyonların okunduğu törende halk oyunları gösterisi düzenlendi. Törende, Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı askerlerinin mehter marşı ile yaptığı gösteri ile salonda büyük ilgi gördü.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla okullarda düzenlenen şiir, kompozisyon, resim ve spor müsabakalarında dereceye girenlere ödüllerinin protokol tarafından verilmesiyle tören sona erdi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Post

Karabük´teki Şehit Ailelerine Övünç Madalyası Verildi

18.01.2018 341 Görüntülenme

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından tevdi edilen “Devlet Övünç Madalyası ve Beratı” törenle şehit ailelerine takdim edildi.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

18.01.2018 383 Görüntülenme

Başkan Vergili, Hürriyet Caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

İHH Karabük Şubesi Kadın Kollarından Başkan Vergili´ye Ziyaret

17.01.2018 63 Görüntülenme

İnsani Yardım Vakfı (iHH) Karabük Şubesi Kadın Kolları Başkanı Şehribani Çakıl ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde buldular.