Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 29.10.2017 544 Görüntülenme

Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karabük’te düzenlenen resmi tören ile kutlandı.

Valilik makamında kabullerin ardından hava muhalefeti nedeniyle Soğuksu Kapalı Spor Salonu’nda ve Karabük Valisi Kemal Çeber’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene TBMM Eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya ve protokol üyeleri ile öğrenciler, gaziler, Kardemir işçileri ve vatandaşlar katıldı. Törende Karabük Valisi Kemal Çeber ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, salonda bulunanların bayramını kutladı.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün önemini anlatan şiir ve kompozisyonların okunduğu törende halk oyunları gösterisi düzenlendi. Törende, Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı askerlerinin mehter marşı ile yaptığı gösteri ile salonda büyük ilgi gördü.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla okullarda düzenlenen şiir, kompozisyon, resim ve spor müsabakalarında dereceye girenlere ödüllerinin protokol tarafından verilmesiyle tören sona erdi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Karabük´te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Post

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi´ndeki Kreş Ziyareti

17.11.2017 140 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi´nde yeni açılan kreşi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Post

Belediye İş Sendikası’ndan Başkan Vergili’ye Ziyaret

16.11.2017 50 Görüntülenme

Belediye İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Cahit Korkmaz ve Belediye İş Sendikası Karabük Şube Başkanı İlhami Yılmaz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret ederek günün anısına plaket takdim ettiler.

Post

Karabük Mahallesinde Sohbet Yetişkinlerle Başladı, Çocuklarla Bitti

16.11.2017 52 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasına Karabük Mahallesi ile devam etti.