Erzincan Muhtarlar Derneğinden Başkan Vergili’ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 27.10.2017 597 Görüntülenme

Erzincan Muhtarlar Derneğinden Başkan Vergili’ye Ziyaret

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve Dernek Üyesi muhtarlarla beraber Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ettiler.

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Başkan Vergili’nin muhtarlara verdiği desteklerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir plaket verdi. Başkan Vergili ise misafirlerine, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Post

Ramazan Programına 7’den 70’e Çok Sayıda Vatandaş Katıldı

21.05.2018 227 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayı dolayısı ile bir ay boyunca düzenlenen programlar, her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Namık Kemal Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde ki programa çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Post

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

21.05.2018 196 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri her gün farklı mahallelerde ayrı bir heyecanla devam ediyor. Şenliklerin bu sefer ki adresi Hürriyet Mahallesi oldu.

Post

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

19.05.2018 155 Görüntülenme

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.