Erzincan Muhtarlar Derneğinden Başkan Vergili’ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 27.10.2017 438 Görüntülenme

Erzincan Muhtarlar Derneğinden Başkan Vergili’ye Ziyaret

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve Dernek Üyesi muhtarlarla beraber Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ettiler.

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Başkan Vergili’nin muhtarlara verdiği desteklerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir plaket verdi. Başkan Vergili ise misafirlerine, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Post

Servis Kazasında Ağır Yaralanan İşçi, Yaşam Mücadelesini Kaybetti

21.02.2018 201 Görüntülenme

Geçtiğimiz 21 Ocak’ta KARDEMİR’e 24.00 – 08.00 vardiyası için işçi götüren Şükrü Parlakçı idaresindeki 78 S 0293 plakalı servis otobüsü, Kurtuluş Mahallesi Kurtuluş Caddesi’nde rampa aşağı inerken freni boşalması sonrası kontrolden çıkarak Mustafa Sarı’ya ait evin garaj kısmına ve garajdaki 78 EA 159 plakalı otomobile çarpmıştı. Meydana gelen kazada servis şoförü Şükrü Parlakçı ile işçilerden Saffet Toğlu, Osman Özdemir ve Yasin Çelikkafa hayatını kaybetmişti.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

21.02.2018 117 Görüntülenme

Başkan Vergili esnaf ziyaretlerine Yeşil Mahalle Taşkent Caddesindeki esnafları ziyaret ederek devam etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

TYSD Karabük Şubesinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

20.02.2018 82 Görüntülenme

Türkiye Yardım Sevenler Karabük Şube Başkanı Hürmet Özdemir ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.