Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu
Eklenme Tarihi: 25.10.2017 218 Görüntülenme

Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların taleplerini bir bir yerinde dinliyor.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık makamını bugün Fatih Mahallesine kurdu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Vergili, mahallelilerin istek ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kreş öğrencilerini unutmayarak ziyaret etti. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 26 Ekim 2017, Perşembe günü Yenişehir Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Post

Sözünün Eri Vergili İki Sözünü Daha Yerine Getirdi

19.11.2017 998 Görüntülenme

2014 Yerel Seçimlerinde Başkan Vergili´nin Mega Projelerinden olan, Karabük Merkezdeki Devlet Demir Yolları arazilerinin ve Kartaltepe Mahallesinin kentsel yenileme sonucu şehre kazandırılması hayali TCDD Genel Müdürlüğü ile Karabük Belediyesi tarafından imzalanan protokol ile gerçek oldu.

Post

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi´ndeki Kreş Ziyareti

17.11.2017 193 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi´nde yeni açılan kreşi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Post

Belediye İş Sendikası’ndan Başkan Vergili’ye Ziyaret

16.11.2017 64 Görüntülenme

Belediye İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Cahit Korkmaz ve Belediye İş Sendikası Karabük Şube Başkanı İlhami Yılmaz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret ederek günün anısına plaket takdim ettiler.