Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu
Eklenme Tarihi: 25.10.2017 371 Görüntülenme

Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Başkan Rafet Vergili'yi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz:

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların taleplerini bir bir yerinde dinliyor.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık makamını bugün Fatih Mahallesine kurdu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Vergili, mahallelilerin istek ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kreş öğrencilerini unutmayarak ziyaret etti. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 26 Ekim 2017, Perşembe günü Yenişehir Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Post

Karabük´teki Şehit Ailelerine Övünç Madalyası Verildi

18.01.2018 157 Görüntülenme

Karabük Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen törenle Karabük´teki Şehit Ailelerine Devlet Övünç Madalyası takdim edildi.

Post

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

18.01.2018 247 Görüntülenme

Başkan Vergili, Hürriyet Caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Post

İHH Karabük Şubesi Kadın Kollarından Başkan Vergili´ye Ziyaret

17.01.2018 51 Görüntülenme

İnsani Yardım Vakfı (iHH) Karabük Şubesi Kadın Kolları Başkanı Şehribani Çakıl ve yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye makamında nezaket ziyaretinde buldular.