Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu
Eklenme Tarihi: 25.10.2017 642 Görüntülenme

Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların taleplerini bir bir yerinde dinliyor.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık makamını bugün Fatih Mahallesine kurdu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Vergili, mahallelilerin istek ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kreş öğrencilerini unutmayarak ziyaret etti. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 26 Ekim 2017, Perşembe günü Yenişehir Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Post

Kaya’dan Başkan Vergili’ye Teşekkür Ziyareti

18.06.2018 60 Görüntülenme

İstanbul’da yaşayan Safranbolulu Safiye Kaya, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yaptığı hizmetlerden dolayı bir vatandaş olarak çok memnun olduğunu, özelliklede yürüyen merdiven ve asansör hizmetlerini çok güzel bulması nedeni ile Başkan Vergili’ye teşekkür edip, hat ve tezhip sanatıyla yazılmış İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

Post

Başkan Vergili MHP Eskipazar İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

17.06.2018 60 Görüntülenme

Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar İlçe teşkilatında Ramazan Bayramı´nın ikinci gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Post

Başkan Vergili MHP Safranbolu İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

17.06.2018 61 Görüntülenme

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe teşkilatında Ramazan Bayramı´nın ikinci gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.