Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu
Eklenme Tarihi: 25.10.2017 479 Görüntülenme

Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların taleplerini bir bir yerinde dinliyor.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık makamını bugün Fatih Mahallesine kurdu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Vergili, mahallelilerin istek ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kreş öğrencilerini unutmayarak ziyaret etti. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 26 Ekim 2017, Perşembe günü Yenişehir Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Gezici Başkanlık Fatih Mahallesine Kuruldu

Post

Karabük’te Köpek ve Kedilere Ücretsiz Kuduz Aşısı

19.03.2018 244 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından kuduz hastalığından korunma ve kuduz hastalığı yönetmeliğine göre sahipli ve sahipsiz köpek ve kedilere aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Mahalle Muhtarlıklarımızda ücretsiz kuduz aşısı yapılacaktır.

Post

Başkan Vergili: “Yaşlılarımız Geleceğimize Işık Tutan Kaynaklardır”

19.03.2018 25 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, "18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası" nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Post

Makedonya Devlet Bakanı Kahil´den Başkan Vergili´ye Ziyaret

19.03.2018 124 Görüntülenme

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Karabük’e gelen Makedonya Cumhuriyeti Dış Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Prof. Dr. Adnan Kahil, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.