Başkan Vergili Makamını Aydınlıkevler Mahallesine Taşıdı
Eklenme Tarihi: 28.09.2017 581 Görüntülenme

Başkan Vergili Makamını Aydınlıkevler Mahallesine Taşıdı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların ayağına kadar giderek sorunlarını yerinde dinledi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, halkın sorunlarını ve dertlerini bizzat dinlemek ve çözüm üretebilmek için Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında Başkanlık makamını her gün bir mahalleye taşımaya devam ediyor.

Uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar, bu görüşmelerden memnun olduklarını ve bizzat Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili’nin kendi mahallelerine gelerek onları dinlemesinin çok güzel bir şey olduğunu söyledi. Vatandaşlar, Başkan Rafet Vergili’ye teşekkür etti.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 02 Ekim 2017 Pazartesi günü 100. Yıl Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili Makamını Aydınlıkevler Mahallesine Taşıdı

Post

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

21.05.2018 68 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri her gün farklı mahallelerde ayrı bir heyecanla devam ediyor. Şenliklerin bu sefer ki adresi Hürriyet Mahallesi oldu.

Post

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nın 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

19.05.2018 146 Görüntülenme

Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 99. yıl dönümünü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Post

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

19.05.2018 176 Görüntülenme

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu.